Jump to content

Осветление на таблото Аudi a3 1996-2000


Vostro93

Recommended Posts

Здравейте , искам да попитам дали посочените в снимките части с червен цвят трябват да светят.Защото наскоро видях едно Аudi a3 не знам коя година беше нямаше отличителни белези и забелязах,че тези уредите за регулиране на духалките светят.След това се заинтересувах и разгледах доста a3 ки и на нито една не светиха тези уреди за духалките.Да помоля за съвет ако светят как да се заменят крушките ,защото обичам да има много копчета и светлини вечер.Благодаря предварително ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимките които си показал (първите А3 8L) няма осветление, на фейслифта има.

Да както каза колегата по-горе на фейслифт модела на а3(2001г+.)светят в червено, също така самото табло свети бяло вместо червено и има някой леки козметични изменения :)

Редактирано от slavi267
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги! Аз имам един друг въпрос относно осветлението на Ауди А3. Наскоро установих, че таблото и повечето лампички ми светват когато колата е на контакт при загасени светлини. Нормално ли е и ако не каква може да е причината за това? :) Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е, зависи как е кодиран модулът. Има три варианта: при контакт светят стрелките и подсветката; светят само стрелките; свети само подсветката. Промяната на тези режими става чрез VAG-COM (VCDS).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Аз имам един друг въпрос относно осветлението на Ауди А3. Наскоро установих, че таблото и повечето лампички ми светват когато колата е на контакт при загасени светлини. Нормално ли е и ако не каква може да е причината за това? :) Благодаря предварително

При мен на А4 самото табло с оборотомера и километража си свети независимо дали са пуснати светлините, това на А4 фейс, преди това имах друга А4-ка 1998 и на нея така и светеше таблото, 2-те са американки може би това е общото :gruebel: Това може ли да се променя с ваг ком?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да промениш подсветката на таблото, погледни линка тук, на втора страница. На мен лично, ми допада най-много когато свети всичко (стрелките и подсветката), като коледна елха :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...