Jump to content

Мигане лампа внимание


dimo69

Recommended Posts

Здравейте ,колеги!Знае ли някой от вас при потегляне на 1-ва скорост и газ до около 5000 оборота ,започва да писка и мига лампа внимание-около 5 пъти мига и писка и спира.Само на 1-ва и то когато я вкарам в тези обороти иначе няма никакви ядове при всички други положения.На 1-ва само 2-3 пъти съм я вкарвал в тия обороти иначе включвам 2-ра доста по-рано.Благодаря на всички писали-предварително!А4,В5,1.9тди,110 к.с.1999год., фейслифт.

Редактирано от dimo69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вдигаш много голяма температура на маслото така дизелите до колкото знам са до 6000. загряваш мотора много бързо и затова ти пищи компютъра.или пък е нещо др. някои друг колега може да каже това е моята мисъл.

Редактирано от Achoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирачната течност си е на нивото,а маслото ми е на 4000 км.и е 10W40 Total преди смяната беше със същото но 5W40.По-скоро мисля,че е някаква защита ,на другите скорости и вкарване в критичните няма такова присветване и пищене,нека по-вещите да кажат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да не си с някакъв КАЧЕСТВЕН филтър и да не му се отваря клапата ако е с клапа. Че за КАЧЕСТВЕНИТЕ филтри по 3.99 лв с ДДС никой не пуска теми и не мрънка веднага-маслото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филтрите са ми сменени всички и то не с ментаци,по препоръка от майстор ,който е професионелист за мен ,но сега не ми се вадят фактури да видя на коя фирма са.Някой ,който има такова ауди -като модел и го е вкарвал в критичните на 1 скорост може да каже, всичко друго може би са предположения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ,Passi ще те чуя ,но съм с нови накладки нови дискове и нямам и грам загуба на спирачна течност!Спирачките коват за страх,ще те изхвърлят през предното стъкло.

Редактирано от dimo69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,братле!Често проверявам всичко по колата,но ще погледна пак да не би пък наистина да е намаляла :gruebel: и да е от това!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...