Jump to content

Audi 80 sport quattro


vaseto_to

Recommended Posts

колеги аз вече карам ауди б4 1.9 тди.искам да си взема едно Audi 80 sport quattro за зимата че ми е изпаднало на оферта напрао без пари.искам да знам какъв е тоя мотор 130 к.с. колко кубика е на тази кола и дали си заслужава.дали прави някакви проблеми на газ .много ще сум жи благодарен за услугата. : да не си бия после главатаwall: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам става въпрос за NG 2,3 136к.с. Мотора го водят кат читав, здрав и вървежен :hilezh: . Иначе драми с газта предполагам няма да има особено големи ;):zustimm: . Скачай според мен ако си заслужава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми колата е 89 набор и си мисля че е некъф странен мотор и за това питам.отдлно има и една 90-ка 2.0 160к.сс. и нея не знам какъж и е случая .и тя е с газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за ng ако става на въпрос на гас се държи доста прилично само дето е махнато на свещи и преплясква в колекторите от доста години си я каркам само на гас бензин съм и забранил да помирисва даже иначе имат проблем с охлаждането заради скрития радиятор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво значи махнато на свещи и преплясква в колекторите

Простотии, в общи линии. Както и тази с радиатора.

Само дето си мисля, че точно модел audi 80 sport quattro няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си тогава и допълнителния(малкия, отпред) радиатор.

прост нямам място подреждането ми е малко по различно и самите радиатори са различни иначе без забелешки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...