Jump to content

Чип на A4 1.8 20V без турбо


Recommended Posts

Мархаба. Слагал ли е някой на тоя мотор чип и каква е разликата.Пределно ми е ясно че конете отгоре и вър. момент не са основателна причина за чипосване но ме интересува друго, дали мотора няма да стане по гъвкав и да развърта по бързо от ниски обороти.

Може би VI-MAX има какво да каже.

Благодаря предварително на всички за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , със същия мотор съм и да ти призная търсих тук там , но няма офери за този двигател. Поне аз не открих. Чипосват тди, 1,8 Т , но за нашите не видях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прави се без проблеми , всеки 1,8 20клапана мотор, Ефекта е около 10% и малко живец в ниските. Може и икономия да се постигне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена ?lightbul.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз съм слагал на тоя мотор чипче - ефекта подробно го обясних в една тема малко по-надолу във форума :flehan: мене ми зеха 400 левчета с неква си отстъпка преди година...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ни ума ни дума, явно си имат работа и клиенти не им трябват.

Пичове, не очаквайте тук да ви напишат цени! Поне на лично съобщение! Ако сте сериозни - звънете, има си телефони! И аз не бих ви написал тук колко пари ще ви искам за това или онова.

Айде успех! :flehan:

Редактирано от Бате Весо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото обикновено се почват коментари от сорта "е ти продаваш нещо дето струва 5лв. за 10", "другаде го дават по-евтино" и т.н. и то от хора, които реално не се интересуват от въпроса.

Де да знам, може па Vi-MAX да не е влизал тия дни у форума, изказвам предположение. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами те продават нещо нали така, дали услуги или хардуер има ли някакво значение аз с радост бих написал цените на това което продавам (ако съм сигурен че са добри) тва е реклама все пак и то безплатна.

И молба към SPE, кажи впечатленията си след чипа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото обикновено се почват коментари от сорта "е ти продаваш нещо дето струва 5лв. за 10", "другаде го дават по-евтино" и т.н. и то от хора, които реално не се интересуват от въпроса.

Де да знам, може па Vi-MAX да не е влизал тия дни у форума, изказвам предположение. :flehan:

А замислял ли си се че на лични може повече да се пазари и да ти вземе повече пара щото навсякъде цените са ''орентировъчни'' .....иначе винаги има коментари от типа МЕНЕ ми взеха повече или по малко и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, не съм адвокат на никой, когато не ми се плаща за това, така че не нямам намерение да споря. Хора всякакви. Специално гореспоменятият Vi-MAX го знае доста народ и аз имам двама приятели дето са си чипосали колиците при него и викат, че са доволни. Аз моята не съм и нямам намерение скоро да я пипам.

С горното си изказване исках да кажа, че всеки може да си прави политика и да си обявява цени на продукта където и както намери за добре.

Аз обикновено като си търся нещо сериозно, поразпитвам и като ми се дадат координати къде и от кого мога да го намеря - звъня и се информирам директно. Ако не ми изнасят условията, които ми се съобщават по телефона, казвам едно "мерси, чао!" и продължавам да търся. Публичните дискусии кое колко струва и защо му е такава цената винаги са ми се виждали безсмислени, както и това да правим забележка на продавача защо си продава стоката така или иначе и защо й иска толкова пари.

Все пак всичко това са си мои размисли, с които не ангажирам никой. А и вече успамихме темата на човека, така че стига толкова коментари.

:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...