Jump to content

Педалът на спирачките е твърде мек и пропада


angelkutin

Recommended Posts

Здравейте на всички,който ще прочетат темата ми,значи имам някакъв проблем със спирачките и не мога да установя точно какво е,много ще съм благодарен на съвети.Значи съществото на проблема е че педала на спирачките е твърде мек,пропада опитах да обезвъздушавам-никаква промяна,взех спирачна помпа(тази която е на сервото) втора ръка уж ми гарантира че е изправна,смених я обезвъздуших на ново,промих с друга спрачна течност,налях новата и пак нищо.При натискане рязко на спирачката колелата даржат обаче педала е ниско,някой пат при палене с натисната спирачка вътре при педалите се чува някакво свирене от изпускащ въздух всеедно някакъв компресор вкарва въздух ватре.Благодаря още един път на хората, който ще дадат някакви предложения.

Редактирано от RaDi_b4
Редакция на заглавието!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

99% проблема ти е в ABS модула. Чест проблем при А4 В5. При мен беше тоя проблем и след смяна на АБС-а спирачките са перфектни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има варянт и помпата да е заминала но както каза колегата buzzi е човека които ще оправи работата ако не иска да смени сумати работи преди да разбере кое е точно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...