Jump to content

Audi 80 b4 гасне по време на движение.


Ivoy

Recommended Posts

Здравейте,

Това е първият ми пост, като член във форума и искам да ви попитам нещо.

След дългъг път ( около 120 км ) на гореспоменатият модел, всички уреди на таблото светват ( както се получава, когато е на контакт ) повреме на движение със 100-110 км/в час и колата тръгва да изгасва.Не поема нито газ нито нищо ( Спирачките работят ). След като спра и запаля, отново си върви перфектно.Моля за помощ.

Поздрави, Иво

Иво, прочети правилата на форума!

Редактирано от grizzly
Заглавие
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като гледам проблема ми мяза на АБТ с газ и сложени тръби към въздушния филтър!!!

проблема се появява като пусне колата на свободна най-често и ако продължително време кара с равномерна скорост в момента в който дръпни крака от педала и гасни аз 2 години се борех с този проблем до като разбера за какво иде реч.

но си и дорегулирай газовата проблема е с финнатата настройка на газовата поне аз на бензин не съм имал ядове и това ме караше какви ли не маневри да правя.

ако е друг проблема сподели !!!!

Редактирано от CHERVEQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега а нещо правил ли си по колата газова има ли .

аз съм с абт ,но съм имал и АБК.

колкото повече информация дадеш толкова полесно ще ти се дава информация къде да търсиш проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на газ ми го е правила този проблем, но не мога да съм сигурен тъй като ползвам бензина , само като отивам да зартеждам каз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кажи как го реши де :( Може да е полезно за други колеги ... Аз лично предполагам , че ти е гаснела понеже като изключиш от скорост и автомобила се движи по инерция с над 50 - 60 км. в час примерно въздуха , който допълнително се засмуква от колата преобеднява сместа на газ и колата гасне . Лекува се като я направиш да не смуче въздух директно от предната решетка а някъде около мотора , където да не се набива въздушната струя директно в тръбата на филтъра . Как го написах само ... :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Милански, чак сега видях мнението ти, но аз оправих проблема като отпуснах ( увеличих ) горивната смес, която се поема ( Взима си повечко газ ) и предполагам затова не ми прави проблеми, но ще взема да те послушам.

Извинявам се на всички колеги, но все още съм млад шофьюр ( Пред 3 семици взех книжката и audito ).Учим се и мерси много.

Поздрави, Иво

Редактирано от Ivoy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...