Jump to content

Номер на хидр. рейка


benzinovfen

Recommended Posts

Колеги ,трябва ми номера на хидр. рейка или местото от където мога да го видя. Също така и някаква приблизителна цена за рейка 2-ра ръка , да знам какво да търся , когато отида в моргата и евентуално да се пазаря.

Търсих теми , но бяха стари и не намерих много полезна информация.

Благодаря ви много! respekt.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 100лв за рейка, ако е рециклирана може и повече защото ще си сигурен, че няма пак да я сменяш скоро. Номера го пише на самата рейка, има една или две пластини с разни надписи по тях, там пише и номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш си рейка за А4 или за Пассат - еднакви са. Само гледай да не е за А6, щото е по-дълга от тези за А4 и Пассат. Интересува те да е за ляв волан и да е здрава, номер не те вълнува ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 100лв за рейка, ако е рециклирана може и повече защото ще си сигурен, че няма пак да я сменяш скоро. Номера го пише на самата рейка, има една или две пластини с разни надписи по тях, там пише и номера.

Няма читава рейка 100лв.Всички им искат 200-250лв.Моята се принудих и я рециклирах защото неможах да намеря 2-ра ръка здрава.Рециклирах я за 180лв. и 1 год. гаранция,тук в Сливен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като отида в автоморгата как да преценя дали една рейка е читава? Да гледам за луфтове и течове на хидр. течност ?

Колега , телефон и адрес на хората , които рециклират рейки в Сливен можеш ли да дадеш?

Значи от А6 е по-дълга, а от А3 и 80 Б4?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като отида в автоморгата как да преценя дали една рейка е читава? Да гледам за луфтове и течове на хидр. течност ?

Колега , телефон и адрес на хората , които рециклират рейки в Сливен можеш ли да дадеш?

Значи от А6 е по-дълга, а от А3 и 80 Б4?

На А3 и на 80 В4 нямат нищо общо като размери и форми.

Линк с контакти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

factory.dhgate.com/auto-steering-gear/audi-hydraulic-power-steering-gear-p43210738.html ??? що е толкова евтина??

Port: SHANGHAI OR NINGBO май това е отговора.

Аз съм доволен от рециклирането.Много познати ми обясняваха че ставала твърда,тежка все едно нямала хидравлика, при мен всичко си е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих в автоморга и купих рейка за пасат 4 , но е 1.9тди номера на рейката е различен (последните цифри мисля) 200лв. струваше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...