Jump to content

смяна на табло с уредите от АУДИ 200 на АУДИ 100


Recommended Posts

И така... ! Привет колеги! Случката е следната: Имам АУДИ 100 с карбуратор и 2.2 двигател. Искам да си сложа таблото с уредите от АУДИ 200. Проблемат е че информацията за километража се подава по електронен път а не директно с жило. Предполагам че нещата тук са навързани и ще ми трябва окабеляването и борд комп-а, както и някой друг датчик. Естествено че след като съм с карбуратор доста от фунцийте на борд комп-а няма да работят. Има ли някой с идеи и предложения по въпроса?

10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трудна работа,колега!Требва некой от разбирачите да попише разни работи щото?????????

То са датчици,простотии,халабализми,напрао лошо ми става.. :hilezh:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бричед, пусни една снимка на твоето табло моля. Дали пък не може да се модифицира малко съществуващото ти табло. Имаме вече опит с такива операции.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бричед, пусни една снимка на твоето табло моля. Дали пък не може да се модифицира малко съществуващото ти табло. Имаме вече опит с такива операции.

единия от вариантите е да изтръгна съществуващия километраж, да бодна стария и да сменя циферблатите... но 1-во че няма да отчита точно, 2-ро развалям таблото на 200-така. Идеята ми е сменявам цялата предна кора + таблото с уредите и всички там въздуховоди, крепежи и т. на т. джунджорий... Ако има някой с 200-ца да му я поразгледам (модел до 87 год.) може и нещо да ми хрумне. Или разбирачи които да кажат кое от къде и накъде подава инфото за километража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех колега. Но ако ти потрябва нещо по модификация... Ето това е твоя човек xTuners

От мене това ... С благодарности към колегата Audimania за ето този сайт: http://www.autolib.diakom.ru/CARS2/

audi1000ol.th.jpg,audi2000gj.th.jpg

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

И така ново 20 :hilezh: оказа се че и е другия куплунг на таблото е от дулгите което = на "ТЪРСЯ СИ ЦЯЛО ОКАБЕЛЯВАНЕ С БОРД КОМП-А ОТ АУДИ 200 (евентуално и от 100 ще ми свърши работа но с доста ТНТМ ( за който не знае к'во е ТНТМ - Техническо и Научно Творчество на Младежтта от татотво време) по него)

Редактирано от turboto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама, човека няма табло 1989год, а табло от 1988г от Ауди 200, да се рови във руския сайт и да търси схема за табло от Ауди 5000 - 1987 год и за 100 от тези години. Неблагодарна работа е, но може да стане, ако имаш нерви и желание да се занимаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и като намери за Ауди 5000, след това ще останови че все пак има разлики с европейскиа събрат :wall:

поне при мен така се полу4и.. криво ляво със 3 схеми под рака си връзвах моето, но то при мен беше съвсем приключение - табло от Ауди 100 '90, с куплунзи от Ауди 80 '89 на Ауди 200 '86... е работи де :blink:

конкретно кам колегата.. намери датчика - това е най-сложната задача, другото се прави.. таблото на 200-така е много по-готино от на стариа стотак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...