Jump to content

Тунинг чип за А3


Recommended Posts

Здравейте скоро си купих Ауди А3 Sportback1 1.6 TDI 105 коня 2011 г. и се чудя дали да му направя чип тунинг. Понеже не съм много наясно се надявам да ми обясните малко повече за него и да ми препоръчате хора,който правят такъв тунинг в Пловдив! Благодаря ви:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маднес Моторспорт ООД

Пловдив

ул. "Владая" N8 ( Aвтосервиз Тракия )

Венцислав Райчинов

GSM 0896 687828

office@madness-motorsport.com

v.koychev@madness-motorsport.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е закупена от Порше Пловдив и е с гаранция , при слагане на чипа ще падне ли?

Да, ще падне ....

За да остане гаранцията трябва да отидеш в Порше и те да ти продадат PowerBox на някой от техните партньори - тогава гаранцията остава ... но няма да ти хареса цената предполагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха ,тва беше добре да го знам ,защото ми казаха,че в Ауди дори няма да разберат ,че има чип тунинг ,щото нищо не се било променяло само ако барали софтуера на колата тогава..

Да, ще падне ....

За да остане гаранцията трябва да отидеш в Порше и те да ти продадат PowerBox на някой от техните партньори - тогава гаранцията остава ... но няма да ти хареса цената предполагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали ще се видят промените в горивните карти.... тия файлове все пак имат някоя и друга чек сума

Ако ще правиш тунинг, не трябв ада има даваш след това да ти ъпдейтват софтуера на мотора със заводски такъв защото ще замажат промените

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали ще се видят промените в горивните карти.... тия файлове все пак имат някоя и друга чек сума

Ако ще правиш тунинг, не трябв ада има даваш след това да ти ъпдейтват софтуера на мотора със заводски такъв защото ще замажат промените

Ясно,мерси за инфото. А горе долу каква трябва да е цената на този чип и самият той има ли гаранция и може ли да повреди нещо по двигателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...