Jump to content

Проблем със левия фар


slavi267

Recommended Posts

Здравейте колеги, бих искал да се обърна с конкретен въпрос, тъй като не съм сигурен къде е проблема.Днес си сменях крушките на фаровете, десния си свети, но левия отказва..след което сложих нова крушка и отново отказа, не знам да не е дало на късо,и проблема да е в някой бушон, не съм компетентен, моля за съдействие.Благодаря ви предварително :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава отново отказа ? Светна и спря или изобщо нищо не се случи.

Най-добре си провери бушоните - на капака трябва да пише кой за какво е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво означава отново отказа ?

Ами просто светна и изгасна...и сега слагах нови крушки ама левия не свети, само десния :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен А4 Б5 , проблема беше при буксата на захранването на фара. Не правеше добър контакт - почистих я и я сложих отново и проблема се реши... Пробвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери масата при самия фар дали клемата не хлабавее. Ако хлабавее я смени. Ако не е от масата бушон. Друго няма просто кво може да е ( като изключим някоя жица да се е надрала )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега провери първо дали ти свети левият габарит от зад мисля че бяха разделени на два предпазител лява и дясна страна

Габаритите и фаровете са на различни бушони.

Колега, провери бушони 20 (дясна къса) и 21 (лява къса) и съответно за дългите - 18 (дясна) и 19 (лява).

fusesa3turboaguwr8.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...