Jump to content

Фарове Depo


KUKU

Recommended Posts

здравейте колеги,

искам да попитам за фарове с лупи Depo.Сложих китайски ксенон 4300К и светят по мое мнение достат слабо (доскоро бях с фарове Н4 и светят с една идея по-силно). На какво може да се дължи това? Възможно ли е да са се зацапали лупите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,

искам да попитам за фарове с лупи Depo.Сложих китайски ксенон 4300К и светят по мое мнение достат слабо (доскоро бях с фарове Н4 и светят с една идея по-силно). На какво може да се дължи това? Възможно ли е да са се зацапали лупите?

Фарове Н4 няма...това е цокъл на крушка. При мен Депо с лупа си свети идеалнои без китайски ксенон. Дали случайно след като смени крушките ходи да ти направят реглаж на фаровете или самостоятелно реши да спестиш 10 лв? Имай в предвид,че на 4300К е по-различен светлинният спекър,в сравение с този на халогенната лампа и е редно да се променя гледката на осветеността.

П.П. Този пост го срещнах и в друга тема за афтърмаркет фарове, но ми се струва, че не е от лупата на фара проблема.... :zustimm:

Редактирано от foxy-the infant prodigy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите светеха малко по-слабо от Hella-та с обикновени крушки, а с ксенон трябва да са перфектни.

Хайде и теб да те питам....ти регулира ли снопа светлина след като пипа нещо по фаровете.... :steinigung:

Как може да пълните форума с тъпи изказвания, че чисто нова лупа светела по слабо от 15 годишен мазен, мръсен и изморен рефлектор, пък била и тя афтърмаркет и китайска? :rotcol:

Очевадно има някакъв проблем, но отново ви повтарям да не го търсите в Depo-то...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са регулирани първо от мен ,а после и в сервис и разлика няма. Първоначало пък бях с крушки 6000К, но в последствие ги смених (само крушките без дроселите) с 4300К и разликата беше минимална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регулирани бяха и светеха съвсем леко по-слабо от рециклираната Хела, която съм сложил в момента. Със сигурност не е проблема в Depo-то.

А преди да я рециклирам Хелата, просто светеха като свещ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би в такъв случай трябва да си проверите окабеляването. Бях срещнала няколко теми, в които колегите обясняваха за релета....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...