Jump to content

Синхронизиране на ключ


Nikolay_sz

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам следният проблем:

Дистанционното спря да работи, смених му батериите, отново не проработи.. Влязох да се поровя и направих всичко, което пише във форума за синхронизация, но не става...на всичкото отгоре не работят и ел стъклата, тъй като колата е заключена дефакто докато работи ... Колата е ауди а4 2002г. 1.9 тди с 2 ключа съм, и двата не работят.

Моля за мнения , благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега беше прав, заминал е комфорт модула. Някои има ли представа как вървят тези комфорт модули за този модел (само с предни 2 ел. стъкла) на каква цена мога да го намеря, защото нов му искат над 700лв ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси го из моргите по целия оригинален номер - заедно с буквите накрая. Някои от последните букви заменят такива с други букви, но...

Ако ми дадеш номера, който започва с 8Е0 959 433, като накрая има една или две букви, ще ти напиша съвместимите с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

колега ако може да ми кажеш за този съвместими 8L0 862 257 e и какво значи този номер ще ти бъда много благодарен.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е номер на модула за централното, трябва ми номера на ключа! На самото дистанционно!

Примерно: 4D0 837 231 R или 8L0 837 231 A, или друг номер...

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Добър вечер нов съм тук и имам малък проблем от скоро имам ауди а3 99 г 1.9тди 110 к.с. та проблема ми е следния имам само един ключ който се прибира и е с 2 бутона отключи и заключи .когато я взех нямаше батерии и си взех но не работеше . и реших да пиша тук нямам друг ключ само този е а и е удобство с бутоните и ако може да ми помогнете мъчех се с тези работи заключи отключи няма нито аварийни светва нито нищщо и ми се струва че не е оригиналния ключ но нз ако някой може да помогне ще съм мн благодарен :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...