Jump to content

питане за ксенон система


jmucito

Recommended Posts

И самия цвят се изменя, колкото по нагоре се дига к-то толкова повече има и някакъв оттенък, бие към розово мисля че.. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези цифри са за цвета на светене Всъщност е температура в келвини.Заводските ксенони са мисля 4300...натам минаваш през спектъра от от розово към синьо. Има я таблицата във всеки сайт за продажби на ксенони. "Най-близка до бялата светлина се счита стойност около 4000 Келвина. По-високи стойности, като 8000 и нагоре се произвеждат предимно за хора, чийто приоритет е цветът, а не толкова полезното действие на ксенон фаровете."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди две седмици и аз станах модерен с ксенон на фаровете. 5000К H1 35W !

Но мисля че 4300К ще е по добре, а и лупите на фаровете ми нещо не са наред. Ксенона видимо свети по силно от старите халогенни лампи, но лупите фокусират някакви точки по края а не свети където трябва. И със старите лампи беше така сега с ксенона повече им личи.

Фаровете са Тайвански Sonar, :steinigung: когато и да им прасна по един винкел все съм закъснял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са Тайвански Sonar, :steinigung:/> когато и да им прасна по един винкел все съм закъснял.

разкарай тея боклуци

вземи си едни оригинални фарове и ще си в пъти по - добре

лупите на тея сонари въобще не са "изтеглени" добре и всяка свети по различен начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме колеги каква е разликата между ксенон 5000к и 6000к и кои от двата е по добре да си сложа.благодаря

Разликата е само в цвета на светлината.

5000К жълт оттенък

6000к син оттенък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...