Jump to content

проверка чип-тунинг


darkflame

Recommended Posts

Здравейте! Искам да проверя колата ми дали има такова чудо. При покупката ме убеждаваха, че има, но как мога да се уверя в това? Май дино-тест се казва /простете ако не е това/. Къде мога да проверя това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За друг вариант освен Дино-тест, или поне четене на ЕЕПРОМ-а на ЕКУ-то - даже второто е по-лесно при някои автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с "пушилката" не е фактор за Чип-ване ... :gruebel: Четене на ЕКУ най-сигурна работа. Иначе да почнеш да заглеждаш примерно, ако е АФН при топъл мотор как пали, при подаване на пълна газ как ти пада стрелката на горивото (това с горивото на някой "професор" може да му се стори странно, но е така) ... Бе какво да ти кажа "батка" давай яко газ, и ако съединителя се предаде бързо начииии си ТУНИНГОВАН ! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледай горивото на 8 канал, не помня колко е сток,но ако при пълна газ има стойности над 51 мг е модната,или по скоро ако не сте на ясно ме намери да пием по кафе и ще ти кажа:rolleyes:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери някой колега около теб с VAG-COM , закачете колата и вижте какво налягане прави турбото на 11 канал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...