Jump to content

Audi A4 1.9 TDI 131ps - quatro


Recommended Posts

Здравейте колеги, спрял съм се на Audi 1.9 TDI 131коня с куатро.Смятам да е модел след 2003 год. включително.Имам два въпроса :

- 1. Дали моделите след 2003 са по-сполучливи и въобще този модел добър избор ли е?

- 2. От къде да си купя такъв автомобил?

БЛАГОДАРЯ ВИ..!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сполучлива са,моо ги купиш от сладкарницата :hilezh:/> :hilezh:/>,в кръга на шегата,виж тук из форума има доста колеги които продават им и информация за колите им

Редактирано от amadeo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9 130 к.с. доколкото знам е до 2004-та година включително. След това е заместен от двулитров със 140 к.с. Значи търсиш такава кола между 2001 и 2004 г.

Може да отскочиш до автокъщата при КАТ и тази при стадиона, да им погледнеш А4-ките и между другото да попиташ за куатро. Те ако ще докарват и имат нещо предвид ще ти кажат. Питаш за всичко, което те интересува - седан, комби, ръчни, автоматични скорости, цвят, какви са седалките, километрите, откъде ги внасят (Италия най-вероятно) и т. н.

Желая ти успех :zustimm:

Иначе са сполучливи модели. Карал съм такова 1.9, но на Пасат седан и ми хареса как върви.

Носят се легенди за окачването на модела А4, в които се споменава думата "алуминий". Само по себе си това е отлично решение за олекотяване и няма отношение към надеждността на носачите. То ако е на същия принцип, но от релси на влак, щеше да се разбие за абсолютно същото време. Има алтернативно решение за предницата. Вярвам че си го прочел някъде из форума. Абе няма страшно, стига да не си поддържал някой хептен евтина кола с наистина лека поддръжка. Колкото по-скъпа и нова вземеш, толкова по-нагоре се качва цената за поддръжка, консумативи и части. А, и монтьорски услуги. В Плевен ще ти дава едни 7/100 средно, ако не прекаляваш с десния педал. Зимата повечко и пак си зависи най-вече от теб :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикалям по авокъщи и зяпам редовно в нета всякакви обяви.Общо взето няма кой знае какъв голям избор, но все пак се намират на що годе добри цени.Въпросът обаче е на какъв авомобил ще попадне човек.Купувал съм коли от Автокъщи и знам, че това не е много добра идея.Ще ми се ако някой от форума има такова Audi за продаване нека пише на лични.

И все пак, кажете нещо за слабите страни на този модел. :flehan:/>

Редактирано от dragogbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сполучлива са,моо ги купиш от сладкарницата :hilezh:/>/>/>/> :hilezh:/>/>/>/>,в кръга на шегата,виж тук из форума има доста колеги които продават им и информация за колите им

Дай линк на поне един!

1-сполучливи са, но и са неевтини за подръжка

2-можеш да го купиш...от Дупница примерно

Чувал съм доста лоши неща за Дупница, вярно ли е, или са само слухове?

Редактирано от dragogbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи си я купи от Германия за да ти е мирна главата

Има такава опция още повече, че брат ми живее и работи там, но отиват едни 1000? е така по пътища, разкарвания, документи, гориво и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ти живее в Германия и ти ще куваш кола от тук :rolleyes: Тези 1000 евро после ще ги дадеш по сервизи но колата няма да стане като немската

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...