Jump to content

Audi A4 B7 Navi / TV


rizovski

Recommended Posts

Привет колеги, от няколко дни съм собственик на Audi A4 B7 2.0TDI. Колата има TV и навигация.

Не мога да разбера обаче как се пуска телевизията, не виждам никаква опция след като вляза в меню TV.

Интересувам се и от къде мога да намеря добра карта за навигацията, тъй като в момента там има качени такива

само на западната част на европа. Как мога да кача такава актуална за България?

Благодаря за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да гледаш ТВ трябва да имаш ТВ тунер, иначе това на навито ти е само опция за вкл.

Карти има тук във форума ползвай търсачката, но едвали ще се справиш сам със записа на диска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да гледаш ТВ трябва да имаш ТВ тунер, иначе това на навито ти е само опция за вкл.

Карти има тук във форума ползвай търсачката, но едвали ще се справиш сам със записа на диска.

Благодаря за информацията колега, виждам, че си доста по-запознат от мен.

Сега изниква въпроса - може ли да се добави този TV Tuner и какво трябва да закупя освен него?

Има ли подготовка за него или трябва да се купуват и други неща?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускат се кабели от багажника до навигацията отпред.

Купува се стойка, кабели, преходници, тв тунер, антени.

Нещата отиват към 800лв, при добро стечение на осбтоятелствата с нови кабели, нова стойка, нови антени и ТВ тунер втора ръка + работа

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече минах по този път. Трябва ти кабел 59 Евро, моя го купих от куфатек кабел, антени 69 Евро - Антени и стойка за багажника която ми излезна около 40 лева от Ауто+. Удоволствието не излиза евтино, но кефа цена няма :zustimm:/>

5529321P.jpg

5770484o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията, но никой не казва нищо за навигацията, как се записва диск, откъде може да се намери софтуера и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аналогови са, но имат два входа и може към тях да се закачи ДВД, камера или пък цифров тунер.

С каква цел ги правят аналогови в тази държава където е произведено аудито неса ли цифровизирани?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Каква е процедурата за смяна на навигацията с червения екран,с Нави Плюс.Само трябва да се смени или има и някви други работи,които трябва да се направят.Става въпрос за А4 Б7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...