Jump to content

AIR BAG


viper82

Recommended Posts

Здравеите колеги!!!Имам едно въпросче:каква е причината след като запаля и след около 30-50сек.да ми гасне лампата за възглавни4ката???Защо не го прави веднага,ами след толкова време?на какво се дължи???Тенкю предварително!!!

П.С. Аудито е 80-Б4

Редактирано от viper82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш натрупани грешки (вероятно от удар).

Принципно във всеки BOSH сервиз трябва да могат да ти изчистят, ама на практика не е така - на бившата ми В4-ка по същия начин светеше над минута даже възглавницата и нито в BOSH успяха да се вържат, нито Мишо в Горубляне - нямаха такива интерфейси или както там се изразиха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш натрупани грешки (вероятно от удар).

Принципно във всеки BOSH сервиз трябва да могат да ти изчистят, ама на практика не е така - на бившата ми В4-ка по същия начин светеше над минута даже възглавницата и нито в BOSH успяха да се вържат, нито Мишо в Горубляне - нямаха такива интерфейси или както там се изразиха...

А възможно ли е да няма нищо във волана,защото ми казаха че за времето което свети (лампичката) компа си я е проверявал и не е била активна през това време????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А възможно ли е да няма нищо във волана.....

Ами можеш и сам да провериш-от вътрешната страна на волана имаш две дупки с болчета,развиваш ги с шестограмче и така ще провериш има ли някой вътре. ВАЖНО:Преди да ги развиеш болчетата и да вадиш ОТКАЧИ АКУМУЛАТОРА,защото ако имаш вътре и ти е в изправност Airbag-а ще ти гръмне в ръцете!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами можеш и сам да провериш-от вътрешната страна на волана имаш две дупки с болчета,развиваш ги с шестограмче и така ще провериш има ли някой вътре. ВАЖНО:Преди да ги развиеш болчетата и да вадиш ОТКАЧИ АКУМУЛАТОРА,защото ако имаш вътре и ти е в изправност Airbag-а ще ти гръмне в ръцете!! :D

Ще го пробвам това с свалянето но качването как да стане??????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокойно колега, и на мен ми изгоря лампичка в таблото и аз като я сменях не изключих акомулатора :) и после ми светеше AirBag-a .. но след изчистване на тази грешка на компютър всичко се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...