Jump to content

Audi A4 quattro


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

1. Автомобилът е произведен края на 1995 г., в снимките има сервизната книжка, на предната страница пише, дори точната дата на първата регистрация и името на човека, който я е предал на първия й собственик PORSCHE Saaldenfeld ( ние сме втори собственици ).

2. Точни размери не се ангажирам в момента да пиша, утре ще ти бъде казано. Предполагам чуденето е поради детска количка ? Ако да, ще я побере 101%, багажникът на B5 е огромен.

3. Oколо 80 - 100 lv. , зависи от областта, 125 коня е и има катализатор !

 

Oтносно климатика: при желание веднага те свързвам с човека, който ще го постави, донор сега лесно ще намерим.

 

Виждам, че си от Русе, по някаква щастлива или не случайност, в събота автомобилът ще пътува до Букурещ през Русе, ако имаш желание можеш да го погледнеш, след предварителна уговорка, в 20:00 часа трябва да е на летището в Букурещ, след което се връща към България, но ще минава транзит през Русе, така че понеже предполагам познаваш района, калкулирай къде ще е най- удобно да го видиш.

 

 

Автомобилът има чисто нови оригинални газови амортисьори на БАГАЖНИКА ( да не стане грешка ) от няколко дена, единият беше в лошо здраве и бяха сменени двата.

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип допълнителното слагане на климатик не товари ли колата повече от колкото при фабричен? (просто не знам и питам)

Иначе колата е уникална!

Редактирано от DaMp370
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май наистина е щастлива случайност :) Определено ще се срещнем, само кажи кога ще ти е по-удобно - дали преди или след като свършите работата в Букурещ(все пак бих предпочел да я погледна по светло). Ще се доразберем точно къде! А за багажника наистина ме интересуват точните размери, няма да е детска количка. Няма да я товаря кой знае колко, но ще карам неща със специфичен размер и трябва да знам дали ще ми върши работа - това ми е един от основните критерии при избора на автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип допълнителното слагане на климатик не товари ли колата повече от колкото при фабричен? (просто не знам и питам)

Иначе колата е уникална!

Доколкото ми е известно не товари колата повече, компресора си е компресор ( на климатроника ) без значение дали е монтиран фабрично или в последствие.

Май наистина е щастлива случайност :) Определено ще се срещнем, само кажи кога ще ти е по-удобно - дали преди или след като свършите работата в Букурещ(все пак бих предпочел да я погледна по светло). Ще се доразберем точно къде! А за багажника наистина ме интересуват точните размери, няма да е детска количка. Няма да я товаря кой знае колко, но ще карам неща със специфичен размер и трябва да знам дали ще ми върши работа - това ми е един от основните критерии при избора на автомобил.

И аз искам да я погледнеш на светло, но предполагам на отиване ще беде малко стресова ситуация и няма да можеш да покараш и да разгледаш спокойно, така че помисли за някое много добре осветено място, пред някоя бензиностанция например (както вече казах вероятно познаваш района, разпитай и за някой денонощно отворен сервиз, Пит-стоп, канал и каквото и да е, без значение ) на колонките винаги е сериозно осветено или някое друго място. Ако желаеш вземи някой примерен товар да пробваш, багажника ще е празен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе няма да я взема на момента. Като се връщате ще се срещнем на Шел(бензиностанцията е на международното в посока В.Търново - точно по път ти е). Ако е това, което търся другата седмица ще се видим в Търново за един последен оглед и ще си стиснем ръцете пред някой нотариус. Номерът ми е 0882024758 - Слав. Като сте на Дунав мост се обаждаш и аз тръгвам към Шел-а.

ПП:Ако все пак прецените, че имате време на отиване - обади се, срещата ще е пак по международното, само че в другата посока(пак ти е по път) - няма да ви задържам много 15-20мин максимум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ! Ще те търся в събота. Иначе това е автомобилът, има козметични забележки, обичайните нищо сериозно, като на снимките изглежда 1:1 , механични проблеми или нещо по техниката: окачване, мотор, скорости НЯМА,  салонът няма индикации за износване, петна, разкъсвания и подобни ( никога не е имало калъфи на седалките, това е реалното състояние на салона за пробега ), всичко е платено до края на годината .

 

 

Телефонът ми е: 0889001901 , ако има нещо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата покара автомобила, ако благоволи може да напише някакво мнение, като безпристрастен. Колата даде разход /Севливо - Букорещ - Севлиево / Севлиево - Търново - Севлиево, с градско в Букорещ и Търнов->>> 7,5 л/100. Понеже бензиностанцията е различна, съответно и колонката, има вероятно някакво минимално отклонение да има, но при всички положения е между 7,5 - 8,0/100 това е засечено днес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да кажа и моите впечатления от автомобила, съжалявам, че се забавих, но дълго бях извън града и нямах време. Гледах я, чудех се и се маях - колата е в ПЕРФЕКТНО състояние. Чак нереално запазена за нашите, български условия. Колегата я е гледал като писано яйце. Евала! Както ти обясних обаче, всичко стана в най-неподходящия момент. От два автомобила за по-малко от месец останахме без и трябва да изберем първо да си купим такъв, който ще ни върши работа за бизнеса, а за съжаление Аудито не е добър вариант - на ден обикалям град Русе поне по два пъти(всяко излизане е с 4-5 спирки по пътя). С Фиестата цялото удоволствие ми струва 50лв. седмично, с това Ауди цената ще е 100-150лв. - не мога да си го позволя. Това е основната причина, поради която в настоящия момент не мога да го взема. Ти каза, че не бързаш, а аз наистина много го харесах и ако до есента успеем да закрепим положенито и събера парите и не си го продал - ще те потърся пак. Иначе, ако междувременно някой друг прояви интерес и това е кола, която отговаря на нуждите му - няма да сбърка. Уверен съм, че това е в пъти по-добро и по-добре поддържано от всичко, което гледах по автокъщите. Желая ти успех!

П.С. Колеги, на пръв поглед всичко по автомобила е така, както е описано в обявата. Колата наистина е в много добро състояние и си личи, че е гледана с внимание. Покарах я - возията е много хубава, няма усукване, няма шумове по двигателя, има 2 драскотини, които мисля че и с паста може да излязат(единствената ми забележка, ако може да се нарече така). Ако някой се чуди дали има смисъл да ходи да я гледа на живо - ами моят съвет е, ако е сигурен, че това е което търси  като автомобил - да си купува билет за влака и да си сложи и парите за колата в джоба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Днес автомобилът беше обслужен за следващите 15000 км. ( маслото е Long life 5W30 пълна синтетика- от скъпото  :hilezh: , с предвидена смяна след 30 000 км. ), всички филтри също са обновени- маслен, въздушен, горивен, купе. Между смените не е доливано, изтекоха от кртера точно 3,5 л., налято е същото количество точно, до МАХ-а на щеката. 

Благодаря за включването !

Колега, както казах, като се видяхме, автомобилът до есента не е спешен, в смисъл такъв, че може да се каже, че не е за продан, естествено ако дойде някой с пари в брой няма да го върнем. Поради тази причина и до сега не е обявяван нкъде, няма и табели, стои само тук на обява. Колегата може да потвърди, че табели няма, не е в тръговски вид-  :hilezh:  пастиран и лустросан ала горублянски курник  :hilezh:. Мотора не е мит НИКОГА  :hilezh: , човекът може да опише как изглежда и не е пастирана от ранната пролет тази година, непосредствено след лекото затопляне.

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Автомобилът се продава ОТНОВО, този път активно, тоест не пътува, стои в гараж и чака новия си собственик, може да се види след предварителна уговорка по телефона ( 0888874648 ; 0877208813 ) и във форума.


Цената е:
 
- 3100лв. без единия комплект гуми+джанти
 
- 3450 лв. с всичко
 
- договаряне също е възможно в разумни граници

 

Все пак сезонът за QUATTRO в комбинация с Michelin Pilot ALPIN и ски- сак  наближава . :hilezh: :hilezh: :hilezh:

 

п.п. има още около 40 000 км. до смяна на всичко около мотора- ремъци, ролки, водна помпа и още около 8 000 км. до смяна на масла и филтри.

 

По настоящем е със зимните си гуми, които са също на лети джанти.

 

До 01.01.2014 няма никакви задължения и плащания !

 

Извинявам се на всички кадидати, които бяха " отклонени " лятото, ако все още ако някой от тях има интерес към колата, може да заповяда !

 

 

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобилът е ПРОДАДЕН днес в 8:00 часа !

 

Честито на новия собственик !

 

Ако може да ми драсне на лично да му имам контактите, бих му бил благодарен !

 

п.п. Ако може и в темата да напише дали е доволен, като феедбек да се получи.

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарован съм от возията която има колата двигател и окачване са перфектни.Понеже имам и а6 ц4 с адр двигател и си мислих ,че  ще е същото,но останах приятно изненадан от вървежа.Чакам да падне снега.Нямам търпение да я пробвам.

И колата е 100% както колегата я описал в обявата. :bia:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние сме доволни, че автомобилът попадна в точни хора . Много щастливи моменти да ви носи ! И поне няколко сототитин хиляди- все така, както до сега, безаварийни, не се ангажирам с гаранции, но вътрешно го вярвам, че ще ги мине и ще пита за още.......... :gut:

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...