Jump to content

Предстояща покупка на Audi A3


Recommended Posts

Има лек удър на багажникът,коеот не е хубаво колкото до изтърканите бутони на климатроника,това не говори хубаво за колата, а това че е споменал че е за пребоядисване няма как да забележиш защото я е снимал мокра..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как са 101к.с. двигателите?

http://www.cars.bg/u926223

При 90к.с. зная, че не са с демпферния съединител.

101 с променлива геометрия на турбината ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 90-ки с демпферен маховик. Те са с променливата геометрия на турбокомпресора. Познават се по кода на двигателя. Не знам кой код беше. Мисля че ALH, но не съм сигурен.

101 е с променлива геометрия, помпа-дюза система.

Едно цялостно боядисване си е хилядарка. Може да мине и наполовината, за сметка на качеството и трайността. Някои коли ги обработват частично набързо без да спазват технологичното време за съхнене на материалите. След не много време се напуква, олющва, обелва ... е такива грозни гледки. Лошото е че целят боята и лака и след пастиране/полиране не можеш да разбереш правено ли е нещо и къде точно.

Рядко има недокосвана кола на 10 и повече години. Това е като при жените до 20, ама да не говоря глупости :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да търся, не успявам да открия читава фейслофтова, 4-врата А3-ка. Харесах една, 99та год, 110кс. За 5500лв. Но ми се желае да дам около 6500лв. за фейслифтова, от колкото по-малко пари, за кола която ще купя и след време ще съжелявам.

Инак, покарах горе посечената адски се зарибих, но отсявайки емоцията ми се струва, че няма смисъл от подобна покупка.

Колкото и да ми е трудно да склоня непреодолимото желание да я имам тая кола, ще изчакам докато не намеря това, което търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

някой случайно да е гладал тази А 3-ка http://www.cars.bg/u924255

На снимките изглежда добре,единствено ми се струва че е обрана от към екстри.

Цената е малко завишена,предполагам продавача ще е склонен на коментар.

Описаните в обявата халогени и бордови компютър определено липсват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.carmarket.bg/audi-a4-1.9-tdi-131k.c-271224?rn=13&brand_id=8&model_id=66&price_to=7000&year_from=2002&engine_id=2&sort=1

Къде е уловката ? gruebel.gif

Дори копчетата на климатроника за здрави, което ме учуди най-много. laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ти батко май искаш магазинска кола! Най-нормално е във всяка А3-ка която гледаш, да има забележки! Нормално е да е чуквана тук-там, да е пребоядисана дори, нормално е да са изтрити копчетата на климатика, все пак 12 години са натискани!

Избери си една фейслифтка, чуй на студено да не и лопа маховика, да не хвърля масло от пръчката за проверка на маслото, замери да не е крива в сервиз и ако тези неща са в ред, направо я купувай!

ПП Естествено, не става въпрос някой да е акал вътре! То горе долу си личи кое е сносно! :zustimm:/>/>

Редактирано от plamen hristov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...