Jump to content

Audi A4 facelift


stan4o_

Recommended Posts

Здравейте нов съм във форума и не знам дали тук трябва да публикувам тази тема аудито е а4 феислифт 1999 година комби 1.9тди светна ми на екрана знака за накладки жълтия знак на картинката бяха за смяна смених ги но продължа да свети задните накладки са добре има спирачна течност някои знае ли как да се отстрани този проблем благодаря предварително

post-78297-0-56330700-1360694920_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега откачи буксите на накладките,почисти добре от окисления,мръсотия и т.н.напръскай със контактен спрей,като преди това отново си изчистил грешката с вагком.Закачи буксите и пробвай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

днес едно майсторче реши проблема датчика в накладките си работеха проблема беше не в долната букса където се намира до накладката а има други 2 букси високо в калника едната е за абс-а а друката за накладката там ги укаси и изолира на дисплея вече не ми излиза знака за смяна на накладки а сега ми излизат градусите навън

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 months later...

пич къде по-горе в калника се намират тия букси(горните)и как се стига до тях че имам проблем с десния преден датчик и немога да го разкача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мене ми е интересно къде другаде има букса щото някой ми е отразал кабелите от накладките и немога ги намеря! На бордовия ми изписва по същия начин като при колегата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Петко ще проверя лошото,че вече сложих обикновенни накладки след акто видях,че няма кабели,но поне ще направя мост зада ми изчезне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често има проблем и в самото кабелче от накладките : то просто е консуматив и дори и здраво на пръв поглед се сменя с накладките светне ли лампата.Мнението е извод вследствие на едно и също положение при 3 различни марки автомобили и един и същ резултат - лампата загасва след смяна на кабела,който в интерес на истината не е много скъп.Имаше и един случай с недобър контакат в буксата заради наличие на кал,но при смяна на накладки и светеща лампа едва ли.

 

П.С.Даже веднъж са ми късали кабелчето при смяна на амортисьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...