Jump to content

Отново за синхронизиране на дистанционно


danpro

Recommended Posts

Уважаеми колеги, много се извинявам, че след като прочетох окоро 10-на препоръки в настоящия сайт по аналогични проблеми, не постигнах никакъв услех. По тази причина помествам снимка на дистанционното http://john2.snimka.bg/other/auto.731352, което не работи след като му смених батерията. Имам още едно, което работи нормално след смяна на батерията. Автомобилът е ауди А3 2000г. Предполагам, че процедурата по синхронизацията на дистанционните не е сложна , след като е описана в съответните ръководства за експлоатация. Ако някой е имал подобен проблем и е съпричастен, нека сподели опита си. Препоръката да потърся специалист ми е известна. Очаквам различен от този съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам в ръководствата какво пише, но в Аутодатата пише следното:

В рамките на 30 секунди:

1. Натискаш един от бутоните заключване или отключване.

2. С ключа отключваш или заключваш шофьорската врата.

3. Системата трябва да отключи или заключи колата.

4. Ако не заработи - повторете процедурата като внимавате за изпълнението и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Pav31, според мен направих всичко както пишете, но сега и дистанционното, което работеше не може да предвижи бутоите на вратите, а се загуби и звукът на сирената. Премигват само мигачите и толкова. Ще чакам да се затопли времето и може да се оправи. :)/>

Един "специалист"вече ми обясни, че алармата е стара и трябва той да ми монтира от неговите, които били много хубави. :D/> :D/> :D/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е комфорт-модула в багажника да е блокирал - няма да е първия случай...

Закачете колата на една диагностика с вагкома и вижте на адрес 35 какви грешки ще покаже, ако няма - адаптации, канал 00, тест, до ит, ок, ок... сейв, гоу бек.

Също можете пак в адаптации да пробвате да синхронизирате дистанционните наново. Канал 21 беше май за тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам почти същото дистанционно само че с знака на ауди колата е ауди а3 1998 година като го натисна лапичката на дистанционното премига и толкова ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте фенове на правата вяра(Ауди),имам една молба към вас ако някои може да ми помогне.Наложи се да спра захранването на колата( А4 Б7 3.0 дизел) и сега отказа да действа функцията комфорт.Пробвах да синхронизирам ключа и нчколко отваряния и затваряния на прозореца но не се получи.Някои има ли идея какво може да се направи? Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...