Jump to content

Въпрос за осветление на стрелки за километраж


Vostro93

Recommended Posts

Здравейте колеги ! Обръщам се към вас за пореден път с може би тъп въпрос... но ми е интересно.Така имам нормално ауди а3 8л 1996г. и въпроса ми е дали мога да сменя стрелките на километража с бели като на с3 или да преправя моите или ще трябва да търся от с3 ... Мислех за варианта да си сменя целият километраж но не искам защото съм доволен от моят ,който е перфектен от към технитечска гледна точка.

Редактирано от Vostro93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси колегата toshkov68 мисля че беше ника му!!! Той е твоя човек!

ами нещо не успявам да го намеря той с какво се занимава малко инфо ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много зависи колега от твоя километраж, ако в момента стрелките светят червено а цифрите бяло, процедурата е по -лесна.

Сменят се само диодите на стрелките и се слагат бели стрелки.

ако обаче всичко ти свети червено е доста повече зайгравка, освен че трябва да се сменят диодите на стрелките се налага да се прекарат няколко диода. и да се прегради за да не разсейва светлината към стрелките.

Апък ако се окаже че таблото ти е френско то няма смисъл от всичко това, защото все някога ще се счупи и ще трябва да се сменя.

Редактирано от toshkov81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам колега.. ами веднъж го отварях таблото за да му слагам рингове и поне бях сигурен ,че аз съм първият който го отваря заради оригиналният стикер и праха.Ами предполагам ,че не е френско ,но не мога да гарантирам ...Иначе всичко свети червено стрелки цифри... и ако случайно намеря такива стрелки при кой бих могъл да се обърна да извърши тази модификация нали с заплащане от моя страна.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стрелки имам доста и бели и червени и оранжеви стига да си харесаш нещо. директно мога да ти ги монтирам и да сменя подсветката.

стрелки имам много Бели ,Червени, Оранжеви, всякакви. Ако искаш може и стрелки да ти сложа и подсветката да ти сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...