Jump to content

Продавам А6 С5 АВАНТ


Recommended Posts

Автомобилът е напълно обслужен преди 20000км/ремаци,ролки,оптегачи на климатик и мотор;водна помпа;термостат;филтър катерни газове 163кс;антифриз Г12/.Преди 4000км сменен коплект носачи предница+предни накладки.Сменена перка на мотора.Сменен хидротрансформатор на типтроника с маслена помпа+масло и филтри на кутията/с оригинални части/-още в гаранция.Преди 1500 км сменени масло /castrol 5w40/ на мотора +филтри;Стойноста на частите + труда илзиза над 5000 лв.ВСИЧКИ СТАРИ ЧАСТИ ПОДМЕНЕНИ ПО КОЛАТА СЕ ПАЗЯТ И ВЪРВЯТ КЪМ КОЛАТА .Много запазен салон;Ел. седалки;надуване;Ел. огледала стъкла; Ел. шибидах;CD -mp3 +Фабричен субуфер;подлакатници;ксенон на къси светлини .Подменени водачи на стъклата на предните врати,подменени няколко маркуча по които минава антифриза,свалена и почистена торбина и др. дребни неща.

Колата има забележки по предна и задна броня и в края на заден ляв калник.Намира се в София-център или Панчарево,кара се ежедневно.

ЦЕНА 5990 лв

За контакти тук или на 0887563888

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Комплект летни мокетни стелки ауди/оригинални запазени/ + комплект зимни гумени стелки/нови от Порше София/

Комплект 4 нови лети джанти 17 ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Не е писал, че е ALLROAD колегата, защото колата не е ALLROAD. Успех с продажбата колата изглежда много запазена. zustimm.gif

Sorry,така е .Заблудих се леко,понеже съм на вълна allroad ;)/> .

Да беше 2-3 годинки по-млада,направо и се мятах,ако и да не е allroad. За цената все ще се разберем :)

Редактирано от stany681
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,по колата няма драми.

Много и се кефя и съм вложил много желание,труд и пари в нея.Причината цената да е такава е че имам много изгодно предложение за следващия модел А6 4Ф от познат човек и ми се кара следвашия модел просто.Иначе цената е твърда и не подежи на коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Благодаря!

 

Аз предимно я карам смесено,маршрут Панчарево - Орлов мост и района дава около 8/100

Чисто градско в трафик в ж. к. Младост около 10-12/100

Миналото лято до морето при спокойно каране 5-6/100 на отиване, при повече настапване и изпреварвания 8/100,със скорост над 140-150 км в час малко отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

актуална ли е още обявата, искам да попитам смяната на маслото на скоростната кутия как е ? сменяно ло е скоро?проблем със скоростите??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актуална е!

Сменени са- хидротрансформатор+маслена помпа+масло и филтър на скорстрите преди 10000км. В момента скоростите са идеални сменят се гладко и прецизно.Имат остаща гаранция до януари месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...