Jump to content

Колко е размера на говорителите в таблото отпред?


Recommended Posts

Съжалявам ако се повтарям.

Прегледах целия форум, но не намерих. Търсих и в google - същата работа. Е, вярно изкачат разни форуми и чета други полезни работи, но пак не намерих ;)

Тъй че питането ми е такъв размер ли 8,7 см?

http://www.electron.bg/product_info.php?pr...id=11&cat_id=45

или 10 см?

http://www.electron.bg/product_info.php?pr...id=25&cat_id=45

П.П. Питането ми е относно размера, на марка не съм се спрял още.

Сега чета заглавието на темата, дали може таблото да е ...отзад :dance::dance::dance:

Редактирано от neutravlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10см са, сменях ги преди няколко месеца.

П.С. понеже подозирам, че ще питаш и как се свалят- отвиваш винта, след като си свалил декоративната решетка и после дърпаш смело от тази страна, където е бил винта, ама все едно е чужда колата(аз дърпах като за собствена кола и не можах да ги извадя :dance: ). Откачваш кабелИтУ и монтираш в обратния ред :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето са направени с перфорации около ушите и се трошат излишните, само огледай преди да ги отчупиш къде се падат винтовете спрямо положението на клемите на кабелите, макар, че последните са дълги и спокойно можеш да завъртиш колонота на 90/180 градуса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво препоръчвате като модели за този размер? Гледам, че хубавите говорители дават около 30- 35 вата РМС и предполагам за тях няма да е необходим усилвател (поне няма да се усеща разлика), защото стандартния head unit дава към 25-7 вата реално, които трябва да им стигат :dance: Разглеждал съм Herz, Pioneer и DLS, но нямам преки наблюдения и не знам на какво да се спра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сложих херц,преди 3 дена и още немога да им се нарадвам....храня ги без усилвател за сега и ме изпълват как свирят...много по добре са от предишните (магнат)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в "Метро" гледах един модел на "Кенууд"/10см/ с по-добро изпълнение и характеристики от тези в поста на колегата.Цена 36.00лв. С ДДС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...