Jump to content

Километраж за A4 B6 с цветен дисплей


ThE_PilGriM

Recommended Posts

Да, сега точно инсталирам ЕТКАта за да разбера дали ще стане и ако стане ще го купя от теб.

 

Би ли пуснал една снимка как изглежда отпред?

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.06.2016 г. at 12:33, CVT написа:

Цитиране на предходно мнение!

Колега ще ходиш ли на събора на 25-26

image.jpeg

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма да стане - мойта е бензинова и оборотите стигат до 8000 RPM. Километража пък ми е до 280. Това табло е от дизел. :(

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги, спря да ми свети дисплея на таблото. Точно щях да пускам колата за продаване и ... сега ми е кофти така да я пусна, искам да я оправя първо. Как ще ми излезе най-евтино? Цялото табло ли да сменям или само дисплея? А4 Б7 е колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Значи ако нямам цвете и си купя табло със цветен се сменя само дисплея така ли ?

Колко пари се продава това табло от Б7-цата ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако в момента таблото ти не е със цветен дисплей, трябва да смениш цялото табло. Не можеш да смениш само дисплея (както питаш по-горе).

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да той Тошков ми каза ... ама вероятноста нда не тръгне е голяма а да давам 150лв ей така ... за сега ще си карам с червен [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятността да не тръгне не е голяма, но ЕЕПРОМА на Б6/Б7 е криптиран и може да се появи усложнение. Ако това стане, процедурата става в пъти по-сложна и на майсторите изобщо не им се занимава, защото може да изгубят цял ден и да не успеят да направят нищо. При мен се случи точно това, а бюджета от 150 лв. който бях заделил за майстор си стои непохарчен. Затова реших да направя всичко сам и в момента съм в процес на набавяне на нужното оборудване.

 

Ако питаш мене, първо иди на майстор (или някой форумджия с VAG-Commander) да ти извади пина от старото табло през диагностичния порт. Ако това стане без проблем, чак тогава търси да купуваш табло с цветен фис, защото ще знаеш че майстор може да ти го смени за не повече от 100 лв.
 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...