Jump to content

Продавам AUDI A4 B5


Recommended Posts

Двигател - 1800cc

Дата на производство - 1996 г.

Тип двигател - Бензинов

Мощност - 125 к.с.

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Седан

Пробег - 106000 км

Цвят - Черен металик

Цена - 5000лв

колата е на 100% реални километри, регистрирана лично от мен като първи собственик в БГ. по екстериора съм сменил оригиналните фарове и мигачи, с целия фар от facelift моделите. 17" джанти оригинални от Audi А3(8P) с гуми Toyo Proxes T1 225/45zr17 карани 3 месеца, предна броня facelift, решетка без емблема. екстрите са: климатроник, подлакътник, пълен ел. пакет, огледалата са с прибиране, комфорт модул, регулируем волан в всички посоки(същия е от S4), стойка за чаши(до ръчната, електрохроматично огледало. всичко по колата е перфектно, няма забележки никъде. като причина за продажбата мога да посоча, че ми се кара малко по-бърза кола. тази е за спокойни люде, какъвто не съм за съжаление. има платена застраховка, гражданска отговорност, както и автокаско до края на 2013. няма винетка. ако нещо друго ви интересува питайте на лично или по телефона. ангренажа и ролките са сменени с оригинални преди 20000 км, сменени са всички горни носачи, биалетки с тампон(не шарнир) на LEMFORDER, масло Castrol Magnatec 5w40 ,филтри MAHLE и FRAM, свещи NGK.

за контакт: 0889480008 Здравко

снимки

Редактирано от newborn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ОФФ: Извинявай колега това върху таблото откъде си го купи и ккаво точно представлява, нещо като покривало ли? Успех с продажбата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега, "покривалото" съм го купувал от съседна Гърция, магазина беше нещо от сорта на "Автомания". има няколко предназначения, първо пази таблото от слънцето, всеки който кара а4 преди фейса знае какво им се случва с таблата, елиминира отблясъците на предното стъкло и много трудно се цапа. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колата си заслужава всяка стотинка, гарантиран произход истински километри и собственик маниак!  :biggthumpup:

 

030055494-big.jpg?r=0

030055495-big.jpg?r=0030055506-big.jpg?r=0030055503-big.jpg?r=0030055523-big.jpg?r=0030055507-big.jpg?r=0030055508-big.jpg?r=0030055510-big.jpg?r=0030055513-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...