Jump to content

Мнение за A2 1.6


Recommended Posts

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11366392152625552&f1=details&slink=2t650n

Какво мислите за тази колица

Точно за нея,не какво сте имали,какво сте карали и т.н.

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ве, малко е пезевенкска ...но поне е на цена на В6 или А8... :hilezh:

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола има всичко без подгряване на седалките и BOSE. Има кожа, парктроник, панорамен и т.н. Веднага ми прави впечатление боядисваните с на обикновен черен спрей копчета за ел. стъклата. Не е нещо, което трябва да те притеснява, но си се износват. На А2-ката на жена ми например са запазени точно там, където най-често се натиска, но са надрани по най-горната част. След като вече са боядисани няма как да разбереш какво им е било износването - заради прекомерна употреба (200 000км+) или заради надраскване от нокти или нещо подобно. Копчетата на климатроника също са боядисвани повече от некадърно. Нещо дребно уж, но вярвай ми като се качваш да я караш всеки ден ще те дразни много.

Идеята на А2-ката обаче е да е малка градска кола. Като такава данъкът би трябвало също да й е нисък. Този екземпляр с 1.6 мотор едно на ръка, че ще има висок данък, второ няма и да върви на поразия. Общо взето помисли за какво я взимаш колата, защото за градски условия и 1.4 бензин и 1.4 дизел си вървят перфектно. Цената също й е висока - преди месец имаше една синя пак от Швейцария с кожа, подгрев, и същите джанти 1.4 TDI, беше обявена на 6400 и се продаде бързо.

За тия пари можеш и А4-ка B6 да си купиш. Ся няма да е с кожи и панорама, ама ще е по-кола. А2-ката си е изцяло градски автомобил. То за 8000лв вече може и А3-ка след 2003 да се намери. Верно 2.0 TDI, ама пак по-кола.

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

ЗДРАВЕЙТЕ !Аз съм  нова тук и ми трябва спешно съвет-какво да си вземем като втора  кола А2 или  А3-дизел

??Съпругът ми има Ауди А4  и сме много доволни.Сега обаче искаме да вземем и една малка кола за мен.Хареса ми много А 2 обаче не знаем нищо за нея а и снимки на двигателя няма даже.Дали е сполучлив модел и как е с отремонтирането-има ли някви недостатъци?Моля за мнения? Благодаря !

Редактирано от magi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...