Jump to content

Поставяне на табло с FIS


lampardV6

Recommended Posts

Здравейте колеги,гледах теми в форума но като цяло са доста стари и не открих точно,колко сложно като вариант е да заменя моето табло без FIS с такова което има,тъй като таблото ми си замина и след като се налага да го подменя да си добавя тази екстра.Бих се радвал на помощ от хора,които са се занимавали с нещо подобно,също не бих отказал и съвет къде може директно да ми го монтират.Колата е Ауди А4 1.8Т АEB 96'

6129167G.jpg

Редактирано от lampardV6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата по поставянето не е много, ако го искаш само заради показанията за разхода и външната температура.

При условие, че искаш всички функции да са ти налични, е необходимо поставянето на допълнителни модули

и подмяна на съществуващ агрегат, а именно модул за проверка на светлините, температурен датчик за маслото

и помпа за стъкломиещо с нивомер. Всичко е съпроводено с връзване на допълнителни кабели ( инсталация ).

Всичко зависи и от бюджета отделен за проекта.

Редактирано от KCV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло важното е да ми показна,разход да си вържа датчика за температура на маслото не гоня всички възможни екстри да са на лице. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам а3 и сам с това табло

и сам с това табло

искам да сложа това табло да ми показва температурата и разхода на колата

някои може ли да ми помогне ?

A3tablo.m.bmp

post-79643-0-65061300-1367169583_thumb.j

Редактирано от Oruu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
On ‎28‎.‎4‎.‎2013‎ г. at 2:28 PM, KCV said:

Работата по поставянето не е много, ако го искаш само заради показанията за разхода и външната температура.

При условие, че искаш всички функции да са ти налични, е необходимо поставянето на допълнителни модули

и подмяна на съществуващ агрегат, а именно модул за проверка на светлините, температурен датчик за маслото

и помпа за стъкломиещо с нивомер. Всичко е съпроводено с връзване на допълнителни кабели ( инсталация ).

Всичко зависи и от бюджета отделен за проекта.

Колега, имам един въпрос? Какво представлява модула за проверка на светлините?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да то го снимам ли, щото ми се намира един такъв?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали го имам и аз, колата е а4 б5 1.8 1995 АДР, сложил съм фис, но не мога да подкарам този модул... :-(

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...