Jump to content

покупка на кола от русе


Recommended Posts

Здравейте колеги ще помоля някой от русе да тества една кола за да знам дали да бия път от Стара Загора съм, колата е голф 3, колата изглежда запазена, ако някой се навие утре или вериги ден ще се постарая да почерпя. Пиша от телефон, извинете ако има грешки http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=44&t=375718

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решетката е грозна ще се сменя евентуално и няма нож отдоло джантите и те са грозно но ако се купува ще е без тях,ти от русе ши си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда,ама то само по снимки се вижда капак и броня за боя,халогена счупен,задната врата вдлъбната ,интериора е отвратителен,чудя се кво и хареса като даже и цената не е ниска :gruebel:/>/>

Редактирано от samsung
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пари е колега при положение, че има и забележки и не я дава с джантите, а и задните стъкла не работят там само отиват 80лв и за ножа поне 20 няма да описвам цените, защото продавам Венто на части и съм запознат. Вярно, е че има и мн. сменени работи. Но ако ще я взимаш оговори я с джантите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доста са паричките наистина, добре колеги вкарвам друга оферта пак от Русе да видим кво ще кажете за него, смятам че цената може да падне 200 лв на долу поне

http://www.weltauto.bg/?go=offer&p=detail&usedcarofferId=2094

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и борд компютър, но не е описан. Волана ми изглежда доста износен нашия на Вентото беше малко по-добре, а е на 260х също на задните колонки на багажника трябва да пише Special, а на тоя няма такова, което значи, че може да е пребоядисан. Казвам ти всички тия неща за да им обърнеш внимание при огледа.

Иначе, ако е с добри гуми, платени такси и 200лв надолу си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега в момента колата била с оригинална решетка и оригинални фарове и железни джанти, дава я за 2500 лв. цената според мен е добра тъй като има нов съединител, доста сменени части по окачването, газов инжекцион, чакам да ми прати снимки и все пак ако има някой надъхан колега от Русе да я види и при възможност да се качи да я покара ще съм благодарен , при възможност ще има почерпка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...