Jump to content

Бас каса + усилвател в Ауди А4


pagady

Recommended Posts

Здравейте. Тъй като не съм сигурен в това, което съм направил, пускам тази тема. Свързал съм усилвател и бас каса към оригиналната музика, която е в колата. Босе касетофон с чейнджер и обикновени колони. Сигнал за тубата вземам от 2те задни колони на вратите, които са свързани с чинчове към усилвателя и кабели към колоните (директно от буксата там където влизат кабелите към вратата). Правилно ли е това което съм направил, и как най-лесно да направя само когато е на контакт колата, тогава да работи усилвателя, защото сега трябва да го включвам и изключвам, с едно кабелче като мост. Не знам защо, но когато изключа касетофона и след това го пусна пак, задните говорители и бас касата не работят, трябва да изкарам 2та чинча, които влизат в усилвателя от 2те колони и тогава всичко се оправя ? Също така ми казаха, че се поставял и филтър.

Редактирано от pagady
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко вата RMS е тубата ти и какъв е усилвателя? Иначе + и - от акумолатора ли си ги пуснал? И при мен е така с копче да се пуска усилвателя и да се спира, защото може понякога да не искаш да ти надува главата и въпреки това да си свири няква музика или да махнеш тубата за да освободиш място в багажника. За сигнала от CD към усилвателя не знам, защо така се получава ( ние бяхме направили така на един Фиат и си работеше безпроблемно), можеби записва някаква грешка, но в последствие може да си занесеш CD или касетофона на жичкаджия( техник) и тои ще ти изкара букси за усилвател струва около 20лв това удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Само + съм пуснал от акумулатора. Касата е 12" JBL 275wata усилвателя тъндър 1400вата.

Редактирано от pagady
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...