Jump to content

Проблем с централното а4 б5 96'


snoow_boy

Recommended Posts

Проблема е следният, когато заключвам вратите се заключва само шофьорската а останалите не мърдат това го прави на моменти понякога всичко си се заключва, а също така и при отключване на вратите.Ако някой е имал същия проблем нека помогне.Благодаря предварително! :zustimm:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Преди седмица ги чистих грешките и пак си е така :(

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е за слаба помпа. Аз поне друга на б5 не съм виждал за 3те-4 год, които съм го имал

 

Отиди отзад, разкачи маркучите от помпата за централното и надуй с уста ама яко, да видиш какво се случва.

 

Ако тръгнат макар и бавно да се заключват, значи - или имаш дупка някъде по маркучите които правят вакум за да заключат или помпата се предава и прави слабо налягане. Центрланото на б5 е вакумнo - тоест по едни маркучета минава въздух или се прави вакуум.

 

Помпата, ако има някъде дупка и издиша въздуха няма да смогне също да заключи, защото тя върти определено време и спира.

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! За мен проблема ти е в "студени" спойки по блока на централното,или на лентовия кабел (за управлението му),или на захранването,а може да има и други.Почти 100% причината за некоректното поведение на централното е тази.Ако там всичко е окей почвай да търсиш причината по маркучетата.поздрави :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги!Сега през почивните дни ще я разглобявам да разберем какъв е проблема.А някой информиран какви са цените на вакумната помпа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...