Jump to content

проблем с бензиновите маркучи на в4


askop69

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам следния проблем с маркучите за бензина на Ауди в4 авант-много добре знаете , че те са с оплетка.От самата оплетка започна да излиза каучука от който са направени самите маркучи.Дайте идеи от къде да си купя нови и какво да предприема,защото има опасност да остана на пътя , а най-лошото да се запали колата.За момента съм изключил помпата на бензина и карам само на газ. Благодаря Ви и успех на всички от форума!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Но те са с накрайници , а на единия има отклонение  и са капсуловане.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да питам - тези маркучи - откъде тръгват и докъде стигат? Никакъв проблем не е да се намерят и доставят и то най-добре да са нови,  такива като от морга си имаш вече (на колата).

 

Дай повече инфо - ВИН на колата, код на мотора, къде и кои са въпросните маркучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да питам - тези маркучи - откъде тръгват и докъде стигат? Никакъв проблем не е да се намерят и доставят и то най-добре да са нови,  такива като от морга си имаш вече (на колата).

 

Дай повече инфо - ВИН на колата, код на мотора, къде и кои са въпросните маркучи.

абк 115к.с. 

направих снимки

post-51373-0-17090500-1371017370_thumb.j

post-51373-0-87671700-1371017381_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш някъде където правят хидр. маркучи, и то само ако не ти тече разклонението за старт дюзата !

120 е единият, 156 е другият (цени по спомен ... ) оригинал !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

послушах те и ми направиха нови и качествено за 56 лв. Благодаря ти и успехи!!!!!Поздрави!!!!!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Колеги кажете възможен ли е ремонт на тези маркучи. Моят тече точно на отклонението за старт дюзата. Точно на тройника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз го смених много лесно. Във Варна има един специализиран сервиз за всякакви видове маркучи. Отррязоха капсалованата част, развиха маркуча откъм инжекциона. Направиха конусна зглобка към металната тръбичка, а от другата страна нормален накрайник като на оригиналния маркуч. И всичко това за 20 лева. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...