Jump to content

подлакътник А8


RASI

Recommended Posts

Кое.. отвертката ли ?!? :lol:
То наистина трябва да се внимава с пластмасите, защото са на години вече и...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нее, то е една метална обла капачка, просто не знам как се сваля, а искам да го направя, за да видя какво може да се мисли за строшения подлакътник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От старата имам два строшени подлакътника,мога да ти ги дам твориш по тях  и после да ги монтираш на твойта.Доколкото знам не се ремонтират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради е човека, който може да направи от нищо.. нещо !
Явно предишния соственик е бил много палав, тествал с някоя мадама възможностите на седалките и... го е отнесъл подлакътника :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз на предишната кошница си я ремонтирах. Първо я завариха и изкара 3 дни и после я залепих с една немска епоксидна смола и край бате.... Още си пазя от същата смоличка за черни дни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не, на онова, което е отгоре, точно между двата подлакътника. Под него минава оста, на която се държат двете части на подлакътника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не защото на мен са ми счупени и двата и искам да свала основата от централната конзола между седалките,въпросното желязо което стърчи има дупка на него ама не виждам кво има вътре и дали така се отвива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, има капачка, под нея дупка и вътре болт за шестограм. Като го развиеш, централната конзола ти остава в ръцете. Ако имаш телефон, някакъв кабел ти се пречка май, но аз съм го свалял, няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...