Jump to content

Ауди А4 Б6 1.9тди проблем с тоците?


dancefourlife

Recommended Posts

Здравейте колеги , имам голям проблем с тоците. Събота карах колата цял ден , след това в неделя не съм е вадил от гаража , но днеска като се наложи да е запаля сутринта за работа  и като врътнах ключа всички лампи + стрелките ми изгаснаха напълно.Пробвах да заредя акомулатора за 3 часа  и пак същатата работа , завъртам на контакт всичко свети вътре има ток , и като завъртя да запали всички лампи изгасват и няма никакав признак на живот в тая кола .

Благодаря предварително ако някой успее да помогне ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клеясали клеми на акумулатора, мъртва клетка в акумулатора, повреден стартер (на късо), хлабава "маса" между купето и двигателя - провери тези неща първо. Като дадеш контакт светва ли лампата на акумулатора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега . Аз ей сега сложих един друг акомулатор и веднага тръгна без проблем . Сега остана да си купя един чисто нов и всичко е точно.

Само искам да попитам тия грешки дето излизаха до като нямаше грам ток и пискаше , дали е нужно да отида на диагностика да ми ги изчистят или и така може въпреки ,че в момента нищо не ми свети по таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да ги изчистиш. Замери и алтернатора дали зарежда да не скапеш и новия акумулаторщ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...