Jump to content

Проблем със ABS на 2.5 TDI


nike_33

Recommended Posts

Здравейте!Имам следният проблем.Жълтата лампичка на таблото за ABS-a ми свети,и не работи системата.Обаче когато колата мине през някоя дупка или неравност изгасва за някакво време и после пак светва.Ходих във един сервиз и ми казаха че имам студена спойка.И майсторът допря един пирон,лапичката изгасна.След което ми каза че трябва да си намеря човек които да ми го запой.Та въпросът ми е има ли тук някой който може да ми помогне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам следният проблем.Жълтата лампичка на таблото за ABS-a ми свети,и не работи системата.Обаче когато колата мине през някоя дупка или неравност изгасва за някакво време и после пак светва.Ходих във един сервиз и ми казаха че имам студена спойка.И майсторът допря един пирон,лапичката изгасна.След което ми каза че трябва да си намеря човек които да ми го запой.Та въпросът ми е има ли тук някой който може да ми помогне?

колега имам ABS на който механичната част е здрава, а има някакъв проблем в електрическата. ако ти трябва механична част свиркай, или ако можеш от два да направиш един казвай...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...