Jump to content

Какво значи светещата иконка с волан?


MG10

Recommended Posts

Здравейте,

преди няколко дни ми смениха предните накладки и от тогава започна да ми светка иконката на таблото с формата на волан. Каква може да е причината и дали въобще имат връзка двете неща. Преди това не се беше случвало да светка.

 

a9a2b906c0823e13.jpg

Редактирано от MG10
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех че го има и при А3 от 2003 но както и да е, това е Dynamic steering дават го като (DSR) е техника, кола за безопасност, който коригира размера на хидравлична или електрическа система, сервоусилвател на волана, за да се адаптират към скоростта на автомобила и пътните условия. 

Ето ти снимка която  която е за А5 но там е описано 

http://www.a5oc.com/forums/attachments/a5-s5-topics/6905-a5-cab-owners-manual-a5-warning-lights.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постоянно ли свети или или просто гасне малко след другите икони при запалване на автомобила? Случи ми се веднъж след като бях разкачил акумолатора да ми светне, но след 50 метра шофиране изчезна и не ми е създавала повече грижи. Така или иначе ако някой колега е по-добре запознат да сподели на какво може да се дължи проблема?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то при откачане на акумулатора винаги ще светва , както и лампата на ESP-то .След закачането на акумулатора като изминеш няколко метра за да обучи датчиците и изгасят.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ОК, за това съм съгласен, а нормално ли е да гасне малко след другите икони при запалжане? Как е при теб?

 

И при мен въпросната иконка гасне последна при запалване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен гаснеше последна, но сега свети постоянно. Странното е, че това започна след смяната на накладките и маслото. Не знам защо, но ми се струва, че тогава нещо е разбазикано от монтьора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...