Jump to content

Нов фен :)


ivomasterche

Recommended Posts

Здравейте,

От около 2 седмици имам Ауди А4 и искам да запитам няколко неща :bia:

С какво масло трябва да си карам колата, защото в книжката не пише, а имайки предвид, че е турбо предполагам, че трябва да е нещо по добро.

Може ли да се слага газова уредба на тази кола и има ли нещо специално ако може? Не че съм решил, но за всеки случай :hilezh:

Как се държи колата зимно време. Преди време карах Ауди 80 и стоеше много добре зимно време имайки предвид, че след това карах БМВ 320 B)

Има ли начин да се изчисти тази грешка която мига INS 2 и какво значи тя?

И имам един проблем. Като изключа от скорост колата ми мени обороти и се опитва да гасне. След време се стабилизират, но не всеки път.Ако може да ми кажете от какво.

Надявам се да можете да ми бъдете полезни а в последствие и аз на вас :bia:

Иначе за сега съм много доволен от избора си :D)))

Редактирано от ivomasterche
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и добре дошъл !

По всички въпроси има изписани доста неща, просто ползвай търсачката на форума !

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега добре дошъл,проблема с уборотите може дасе реши и с почистване на клапата,но прегледай и маркуча за картерни газове дане е скъсан.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде честито ни за новия фен -да почерпи :hilezh::bia:

по въпроса за маслото -пълна синтетика!!! виж в темата за маслата за марка и от къде да си го вземеш!!

колата се държи супер зимно време,не си писал дали е куатро?!но и да не е пак е супер!!

грешката се чисти на комп.и не е грешка а означава че трябва да минеш инспекция дефакто да смениш маслото и да ти я занулят на комп,наглася се на определени километри ,примерно минеш 10 000 и ти светва да знаеш че трбва да си смениш маслото!!!!

а тва за оборотите иди на мастор еи виж в темата която е закарфичена горе в подофорум сервизи/ремонти темата е;Жоро Мишо и Ваското1-координати!!!

успех :bia:B)

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.

За маслото има доста изписано, но аз те съветвам купи си оригиналното VW,Audi масло. Пробвал съм и с Aral, Castrol, Valvolin. Оригиналното масло не случайно е по-скъпо (около 140 лв. 5л.) -има защо.

За газта (да не обидя някой) съм върл противник - не осакатявай колата, не дупчи калници, не слагай допълнителни ароматизатори. И по този въпрос има доста изписано тук и доста спорове.

Зимно време нямаш ядове - доста по-добре е от Audi 80.

За In2 : http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=...1&hl=Inspection

Редактирано от zoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, а за почерпката е ясно :bia:

Замо не разбрах къде е тази клапа и тези маркучи :hilezh:

Ако някой има снимки или може да ми обясни

проблема с уборотите може дасе реши и с почистване на клапата,но прегледай и маркуча за картерни газове дане е скъсан.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...