Jump to content

проблем с двигателя на 3.0 тди


allessandro

Recommended Posts

ок сори,е не поставих въпроса си правилно, но чак да заключиш.........;)

нямах в пред вид,че дразни цъкането....

здравейте !!

от няколко дни имам странно цъкане в лявата глава на мотора!!става въпрос за ауди 3.0 тди куатро 2005 г.

водих я на майсторче и момчето ми каза,че има разхеметизирана дюза даже ми показа някакви черни пръскания по казанчето !!няма пушене,колата си върви прекрасно няма загуба на мощност!!

след това друг майстор ми обясни,че е механичен проблема - повдигач или кобилици - нещо от сорта ....!!

моля за ваше мнение ,просто не мога да  взема решение на кой да се доверя!!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това обяснение едва ли ще получиш адекватен отговор - може да цъка от много неща, а въпросните "пръски" трябва да се види от какво са...

 

Ако наистина пръска покрай дюзата това се оправя лесно - има комплект гарнитури за дюзата + капачката отгоре, избива се дюзата и всичко се сменя. Сравнително лесна задача за човек, който знае какво прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да да!!съгласен съм с теб!

и аз самия не знам точно как да го обясня, за да получа адекватен отговор, но това са фактите..

по съм съгласен да приема ,че проблема е в дюзата ,защото майстора е добър и почти всички във варна ,които карат ауди водят при него колите си!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цецо днес ходих при иво! излезе дефтунга на едната дюза!!човека е много читав, за 3 мин имах диагноза;).за понеделник в 9 ч. се разбрахме да му я оставя!!

благодаря ти :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...