Jump to content

Проблем с аудиото а6 с5 99г.


Joro men

Recommended Posts

Кажете къде се намира този усилвател.Скоро купих А6 С5 99г. авант и не ми работят задните говорители.Аудиото е оригиналното AUDI chorus и в багажника  не се вижда да е имало суб.Благодаря предварително.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моето е отзад в багажника от дясно трябва да развиеш кам 20 болчета и да свалиш цялата кора на калника.Кои говорители нети работят мисля, че осилвателя захранва само задните на втатите?Може проблема да не е от осилвателя!



Сега видях че си написал задните провери осилвателя или захранването му ако нямаш и BASS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ще я сваляш кората? Ако има суб ще се вижда като отвориш страничния капак отдясно. Този суб захранва и задните говорители. Провери и дали изобщо имаш говорители отзад.

А ако се наложи кората се сваля като развиеш болчето там където се държи щората, развивап още едно някъдето около колана беше и желязото където се заключва седалката. И после дърпаш, на много яки щипки е, почти сигурно е че някоя ще се предаде имай впредвид. Щипките са в горната част точно под стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Във вратите има говорители а отзад в джоба няма суб но не се виждат  и кабели.Става въпрос за Авант с5 2.4.

Редактирано от Joro men
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте колеги. Аз съм със същото радио а на мен отзад няма говорители , искам да попитам ако сложа някакви отзад откъде мога да взема сигнал за тях, до там не стигат кабели за звука а в багажника нямам усилвател. От радиото или мога ли да хвана сигнал от предните колони и да го прекарам назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мойте  задните не свирят , отзад в дясно няма суб , не се виждат и кабели (примерно ако е бил истръгнат) :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Аз съм със същото радио а на мен отзад няма говорители , искам да попитам ако сложа някакви отзад откъде мога да взема сигнал за тях, до там не стигат кабели за звука а в багажника нямам усилвател. От радиото или мога ли да хвана сигнал от предните колони и да го прекарам назад.

може от радиото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...