Jump to content

Продавам спортен комплект съединител 600+ Нм за 5,6 и ...цил.Ауди двигатели


Recommended Posts

Продавам  комплекта съединител/притискателен диск от проекта ми. И двата са Закс 240мм. Притискателят е популярния ..707 от/за Ауди S2 с 3В двигател. Слага се и на много други тунинг проекти подобрени с едномасов маховик. "Феродовият" става както на 012, 01A,01E куатро  FWD кутии, така и на много ФВ напречни кутии  и на по-мощните 1,8Т. По специификация, тази комбинация трябва да държи над 600Нм. На мен ми струваха по 580лв с транспорта. Който предложи по 500 на детайл - печели!!! Който вземе комплекта, печели подарък - чисто нов аксиален лагер с метално чело контактуващо с лъчите. DSC04462.jpg

 

DSC04463.jpgDSC04464.jpgDSC04465.jpgDSC04468.jpgDSC04460.jpg
 

Също така продавам  втора употреба  СОР бобини (червени и черни) от/за ВАГгрупата и куплунзи за тях. Подходящи и много търсени за различни проекти или просто за смяна на оригиналното запалване. Подробности: http://www.tuning.bg/forums/index.php?/topic/56424-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%bc-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%bd%d0%b8-%d0%b1o%d0%b1%d0%b8%d0%bd%d0%b8-vwaudi/

 

 0887 933773

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

На стр 19 са моментите за този притискател с "феродо" и "керамика", като момента за керамиката е за Закс 4 лъча, а тази, която предлагам е 6 лъчева + демпферирана за по-"стрийт" поведение.

 

 

http://www.racepads.co.uk/downloads/zf/PCS.pdf

 

ето и линк към продавача:

 

http://www.ebay.de/itm/6Pad-Sintermetall-Sport-Kupplung-Scheibe-Audi-S2-S4-S6-20V-Turbo-3B-ADY-ADU-AAN-/180794337036?nma=true&si=MqrG5q6ZquRnB4JToX5J0z4yKr4%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

Цените са добри. Продавам, защото смених концепцията изоснови. Само притискателният лагер е 60-70+ лв, Luk. Вероятно скоро ще има спечелил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, за съжаление, няма да ми свърши работа. Поразчетох се, няма начин да го монтирам на моят маховик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш евентуално само керамиката/феродовия диск да използваш. Притискателят е за едномасови маховици без да са "вкопани" за феродовия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Притискателят с лагера заминаха към новия си собственик. Остава керамиката... Отворен съм за оферти.

Редактирано от vagman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Керамиката("феродовият диск") е 400лв. Няма "накови си сам", няма стари/уморени пружини, няма нитове "ковани" с чук! Това е истински, нов, балансиран, заводски диск.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...