Jump to content

Трилъчев волан


Angelpleven

Recommended Posts

Налага се да си сменям воланчето и ми се иска да си монтирам трилъчев.Ц5 е с големите шлици доколкото разбрах.Трябва ли да сменям лентов кабел и някаква пластмаса за мигачите или мога да карам с тези от четирилъчевия волан.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е така колега - кабелчето на самия еърбег (не знам на него ли казвате трилъчев) е различно заради клаксона. Това обаче не е проблем защото то си е вътре във волана - само гледай да не ти го продадат ебз него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,сега намерих волан на добра цена има и лентов кабел.Има лопатки за скоростите,мога ли да ги махна?Мултифункционален е има ли някаква възможност да ползвам копчетата за управление на плеъра.Продават се адаптери,но няма за Ауди.Може ли да се разкости инфрачервеното дистанционно и да се подава сигнал от копчетата към платката му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяната мина доста безболезнено.Сложих и лентов кабел заради бутоните във волана,на коли с тази екстра каква функция имат те.След почивката ще търся начин да ги подкарам и аз.Резултат:

1098054_10200556329647015_1534078858_n.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... заради бутоните във волана,на коли с тази екстра каква функция имат те....

 

сменяш скоростите оттам, НО ако си с автоматична скоростна кутия... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не се ли ползват лопатките зад волана за скоростите?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буустметър е,центрирал съм го и не пречи на нито един от часовниците,закрива леко фис-а,но той е толкова спихнал и винаги е изключен.Преживял съм тепмпературата и разхода.Иначе филма с таблото и монитора е доста голям и ако знаех нямаше да се захвана изобщо.

Ако някой види универсални дистанционни за волан да свирка.

Редактирано от Angelpleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Не се ли ползват лопатките зад волана за скоростите?

нямам лопатки... но копчетата ми са точно за скоростите... като и двете са аналогични: +/- от двете страни... с която ръка ти е удобно - с нея сменяш нагоре или надолу... 

при теб (като гледам си с ръчна скоростна кутия) - най много да го пригодиш да си усилваш музиката... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е станало колега.

Иначе тия бутони на С5 са за скоростите - предавките с лопатки зад волана са на С6

Редактирано от TDI_Fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...