Jump to content

Трябва ми такъв секрет!!!!!


vilson

Recommended Posts

Ако може някой да помогне с такъв секрет от снимката да пише.Става въпрос за днес или утре,защото в понеделник ще ходя в Ауди.Там имали най различни секрети и ги отвивали.

post-7625-0-62290500-1378566343_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях на секрета но няма никакъв номер.Явно тия от Ауди са толкова секретни колкото ЦРУ.

Утре ако и Ауди нямат такъв секрет направо я засекретявам колата на паркинга и ще чакам по добри времена.

Редактирано от vilson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ако за джантите,най вероятно нема ти помогнат.Има 36 модела оригинални секрети,едва ли имат всичките.Или трябва да си ги купиш новите болтове  със секрета.Около 180лв нещо си спомням

Редактирано от bubsan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ако за джантите,най вероятно нема ти помогнат.Има 36 модела оригинални секрети,едва ли имат всичките.Или трябва да си ги купиш новите болтове със секрета.Около 180лв нещо си спомням

Значи четох във форумите за човек с Ауди който е имал същия проблем и тръгнал за Порше запад ама така и така минавал по околовръстното та решил да се отбие в Порше изток.Попитал дали могат да му помогнат вкарали го в някаква отделна клетка изкарали му около 30-40 секрета и му свършили работа,като за услугата както той казва не са му взели и една стотинка.Така,че утре в девет въртя по телефона и ако ми кажат че става отивам там.А комплекта струва 91.00лв.А пък аз ползвам и 15%.

Ако е за отвиване на секретния болт, мога да ти кажа къде могат да ти го отвият.

Че е за отвиване за отвиване е но много деликатно,защото джантите са много скъпи. Редактирано от vilson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че моя е същия..  мин година ги изхвърлих тия шибани болтове..  нямат отвиване

ако  се наложи да си смениш гумата на пътя ще имаш ядове..  ако си от пловдив бих ти свършил работа  но моя съвет е да ги смениш още в сервиза с други или обикновени болтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера отидох в Порше запад и срещу 23.40лв.ми развиха останалите три секретни болта.След това приятел ми даде четири обикновенни и сега съм без секрети.И се чудя дали отново да си купувам или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...