Jump to content

12мм бутало


Recommended Posts

Здравей те колеги не знам да тук е мястото на мойта тема.

Някой сменял ли е стандартното буталце на гнп - то и по точно на бош помпа, с по голямо например с 12 мм за по голям дебит и налягане. Моля споделете вашият опит. Мисля си да мина на 0.250нм дузи на моито ауди.

Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 0.260ум разпръсквачи и сменях буталото, но с 11мм. 11-ката е достатъчна за подобни разпръсквачи. 12-ката много товари ремъка и не е препоръчително.

Освен да пернеш тези разпръсквачи и помпа, обмислял ли си турбо, съединител, кулер, генерация.. Колко коня искаш да изкарваш и от какъв мотор?

Мога да ти дам на ЛС координати на сервиза където сменях моето ГНП и разпръсквачи. И двете неща трябва да се стендоват след поставянето. Разпръсквачите се настройват да отварят на 220бара мисля...

Редактирано от Lazar666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да всичко сам помислил сега парво ще смена генерацията, после самрешил буталцето и разпразквачите след тях съединителя турбо и кулер, но ще става постепенно че финикийските знаци не стигат. Иначе нещо кам 200 коня. Мотора ми е AHF 110 КОНЯ стоков.

Бих се радвал ако споделиш с мен каде се намира сервиза някакви кординати. И ако може да ми кажеш от каде си купил буталото или какво по точно да тарая нещо като номер или си стандартни.

Благодаря ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни ми ако искаш на О885 198966, може доста да си говорим. Последователността ти е малко грешна - генерация не ти трябва засега, хубаво е да се направи след като избереш турбината и позицията в която ще застане.. Най-осезаемо покачване на мощността ще усетиш след смяна на разпръсквачите (дори без да променяш софтуера). Мързи ме да пиша, звънни ако искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...