Jump to content

Проблем с Ауди А3 1.9 тди с горивната помпа


hondata

Recommended Posts

Здравейте колеги бих ви помолил да споделите аудито е 110 дизел.И проблема е следният след смяна на горивен филтър се появи въдух в горивната система но няма никакви проблеми върви супер не прекъсва и пали от ряз сутрин. И ето го и въпросът ми може ли по някакъв начин този въдух да изчезне и, ако някой знае  какъв може да е проблемът моля да ми сподели, че незнам вече какво да правя дразнещо е да гледам тези балончета където вървят по прозрачният маркуч.Поздрави .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те трябва да изчезват бързо след като запалиш ?

Ако да - ще ги виждаш, докато си с филтър с клапанче, аз лично веднага бих го разкарал. Е айде да не е веднага, а на следващата смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Значи казваш да го махна и  да сложа обикновенния от голф 1,6д такали да разбирам филтърът който е само с два щуцера

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз лично такъв бих си сложил, но не отговори на въпроса ми, изчезват ли до секунди след като запалиш мехурчетата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа честно и аз сложих обикновен и въздуха изчезна при мен. това го направих още на първата смяна. то това клапанче бая въздух изпуска. Иначе може и само клапана да смениш, но аз така директно си го бастисах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

излизат балончета като подам газ и после изчезват и съвсем леки мехурчета почти не забележими  ходих по много майстори и ми казаха, да не обръщам внимамие, ставало след смяна на горивен филтър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай сега така, на следващата смяна слагай филтър без клапанче ;)

 

Ако имаш излишни пари, смени го още сега :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Здравей така ми казаха и майсторите че в този клапан има въздух който няма как да бъде изгонен и най-добре да сложа обикновенния филтър без клапан и да съединя  двата маркуча за излишната нафта и готово. Поздрави

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...