Jump to content

Относно конкретна обява


Recommended Posts

Здравейте колеги харесал съм 1 ауди поне на снимките ми изглежда доста добре и е с критерите които имам Автомат+кожа какво може да ми кажете за него на пръв поглед от снимките и заслужава ли си? Как ще е с динамиката quattro+автомат ?Автомата проблемен ли е? 2.8 мотора как се представя ,какви са му слабите места и т.н до сега съм карал 80 б4 1.6 АДА и след това 2 години е36 318ис.

Това че е нов внос трябва ли да ме притеснява? Не съм добре настроен към коли нов внос и ги подминавам но това ме грабна, по принцип се оглежвам в а6/е39/в210 но и тази а4-рка ми допада доста, на колко ще ми стъпи за да мога да я подкарам обслъжване+документи и т.н, благодаря за отговорите.

http://www.cars.bg/c455095

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не е за градско каране колата, защото разхода е умопомрачителен 14,9- 16,1л . Колега видял ли си задна лява гума колко е изместена от правилната си позиция? Незнам това от ъгъла на снимките ли е или просто задния мост е изместен или някакъв проблем с Куатрото? Скоростната кутия е здрава, но си изисква своята поддръжка (масло филтър), спъва колата със сигурност, а и покачва разхода поне с 1л. Бялата кожа изисква повече и по-честа поддръжка. За мотора нямам познания. 



Този теглич на колата ми се струва, че е слаган допълнително, което значи, че е ползван и може да имаш скорошни проблеми със съединителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина задният мост на снимката изглежда гнил!!

Тегличът не е фабричен.

Като цяло кофти идея според мен за 15 годишен автомобил. Нещо по-масово може би е по-разумно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях забелязал за задния мост наистина не е наред нещо, а колата ще се кара по принцип градско на къси разстояния :blush: Ще пусна още 2 обяви които съм набелязал , пуснах 1-во тази понеже е автоматик(кара ми се автомат)

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11382365475172983&f1=details&slink=4luy5u

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11381867936299917&f1=details&slink=4luy5u

колите са от частни лица да отбележим че и 2-те са със газ но не са автомат червената няма снимки от вътре а зелената не ми допадат много тези огледала (зелената съм я засичал 2-3 пъти в кв.Орландовци в София и ми харесва каква стойка има)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как разбрахте за задния мост....по снимка

може просто да е снимано кекаво

и двете са форумни и зиглеждат добре

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелената е на един колега от форума ! За мен лично има уникална стойка тази кола ! Никът на колегата е 

Blese

Успех !

Редактирано от audifanatic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бях забелязал за задния мост наистина не е наред нещо, а колата ще се кара по принцип градско на къси разстояния :blush: Ще пусна още 2 обяви които съм набелязал , пуснах 1-во тази понеже е автоматик(кара ми се автомат)

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11382365475172983&f1=details&slink=4luy5u

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11381867936299917&f1=details&slink=4luy5u

колите са от частни лица да отбележим че и 2-те са със газ но не са автомат червената няма снимки от вътре а зелената не ми допадат много тези огледала (зелената съм я засичал 2-3 пъти в кв.Орландовци в София и ми харесва каква стойка има)

 

 

Зелената е моята ,

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина задният мост на снимката изглежда гнил!!

КапацитеЪт се изказа... отново...

Ами да ... то на куатрото "задния мост" е гнила раЛта.... бухаахаахаа

Щот просто няма такъв ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да е оптична измама. То се вижда, че от към страната на задната врата има 2 пръста място, а от към бронята поне 4. Нещо е разместено, но какво.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора е безполезен както винаги с дневната си порция спам... another day at audibg.com  :biggthumpup:

 

Поне не ръся малоумни бисери от типа... МОСТА е гнил... за кола с куатро :biggthumpup:

Към колегата, търсещ кола.

Първата нека не е в избора ти за автомобил.

Зелената имаше снимки на едно от изложенията и изглеждаше в много добро състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти пък на бялото викаш черно. Обесни тогава защо някой ще си сложи теглич на Ауди 2.8 190к ? Сигурно  само за украса. Дърпано е нещо с тая кола я каравана, я някоя лодка. Аз давам моето мнение, а ти само спамиш както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му обръщай внимание на този форумен тумор. :aerger: 

Иначе колегата добре се е насочил към мотора, само не и към автомата от тези години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...