Jump to content

Бленда около задния рег. номер


Ch3f0

Recommended Posts

Колеги някой има ли си на идея от къде мога да си купя блендата около задния регистрационен номер.Търся в отдел "коли на части" но мн рядко,да не кажо никога няма здрави.А също така вярно ли е,че се различават тези при седана от тези на комбито,понеже на една автоморга така твърдяха.Благодаря ви.post-75604-0-53242200-1382980422_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, да, различни са. Тъй като и моята е спукана, бях договорил с един колега от седан, но като я наложихме, се оказа, че не е същата  :glare:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива пък бленди има навсякъде.Цъкни в mobile да ти покаже само А6-ци на части и  взимай най-изгодната.Комби и седан са различни,различни са и десния и левия волан-трябва да се изреже дупка в лявото рефлекторче и да се премести крушката.Фейслифтовите са по шукарни и стъклата на светлинките са кристални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://prodavalnik.com/plastmasa-svetlina-za-mgla-zad-nomera-na-audi-a6-ts5-avant-i30103739

В същност не се разбра ти за Авант или за Седан търсиш.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седан имам .Аз намерих една от фейслифт,заводски затъмнена ама е пукната,а аз вече си имам напукана и не ми се ще да давам пари за нещо дето е само малко по затъмнено.

post-75604-0-23795600-1383164613_thumb.j тази е,под ключалката е пукнатината,на тази снимка няма как да се види.

Другия вариант е да си сваля моята и да я дам на някой автобояджия да ми я китоса и боядиса изцяло чисто черна и така,но нз какво би ми взел.

Редактирано от Ch3f0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...