Jump to content

Странен проблем при а8 автомат


jitrele

Recommended Posts

Колата е 2.8, четри-степенния автомат. Проблема е, че изчезва задна след като загрее колата. Паля я, студена и всичко точно, след известно време, ако реша да сложа задна, няма и на бордовия изписва 3-та. В движение по някой път от директна пада на 3-та, спирам да си купя кафе и като я запаля има директна. Като се изключи компютъра има задна. Вага ту се свързва с компютъра на автоматика, ту не. Когато се свърже показва, че всичко е точно. Майстор ми провери и компютър на автоматика и избирача на скорости, каза че са наред. Остава да погледна за конденз и окис буксата, която отива от долу в скоростите. Майстора ми даде съвет, да пробвам, се пак с компютър от друга кола, защото не е на 100% сигорен. Лошото е, че е рядка тази модификация и няма кого да измуфтя да я пробваме. Става ли от друго ауди автомат компютър случайно (до момента съм на греда). Някакви съвети как да процедирам?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Познат ми е този проблем, за съжаление...

Най-вероятно проблема е в разпределителя или е механичен в самата кутия, потърси добър сервиз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 years later...
На 8.01.2014 г. at 9:33, jitrele написа:

Буксата от долу беше окислила яко, а ми искаха на няколко места средно 2 бона за ремонт....

И като я почисти проблема изчезна ли колега,напиши точно да знаят и другите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...