Jump to content

Сервиз за аларми


Recommended Posts

 Здравейте!

Имам нужда от помощ и се надявам някой тук да даде съвет, защото вече ми идва да късам глави.

Направих голямата грешка да си сложа алармата в фирма Б&Е. Хем алармата не работи както трябва, хем те правят на маймуна, ако решиш да се възползваш от гаранцията.

Проблема е че сега алармата ми пак се прецака нещо. Тъй като явно ще плащам за ремонт, не искам да ходя пак в същия сервиз, при същия "майстор".

Алармата ми е М-15 лукс. Доколкото разбрах е българска. Кажете някой сервиз в който ще могат да я погледнат. Проблемът е основно в дистанционното, но явно и в чувствителността на алармата. Имаше няколко ситуации в които би следвало да се включи, но не благоволи да се задейства.

Благодаря на всеки който ще даде мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://alsys.info/Sreden-klas/AVTOALARMA-Beta-M15.html

Това е алармата. Каква ирония, че имала била:

  • Има Паник функция за търсене на автомобила и проверка на състоянието

Ако не си виждам колата от 10см, с алармата ще мога да я намеря  :freak:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пиши поне откъде си.

По повод ремонта, общо взето не знам дали някой ще се наеме да ремонтира аларма поставена от друг.

А покрай аларми и др. дребни неща по аудито, от 5-6 години ходя само в сервиза на ул. Охридско езеро (последните големи врати на сервиза от ляво, преди кръстовището с Гешов). Работят си двама младежи, a  особено по черничкия доста ги чатка аудитата, и отново с уговорката, че е лично мнение. Говоря за София.

Успех колега!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София съм. 

Явно в това ще е проблемът, че не всеки се навива да пипа аларма сложена от друг. Сега съм пред дилемата да си сменя алармата или да се оставя на онзи нещастник да ме прецаква още. :glare:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не пробваш да обясниш проблема си на Васко (Ваското1 - 0889/278345). Много колеги са доволни от него - занимава се с бензинки и електроника. Аз карам дизел и не съм ходил при него, но не съм срещал лошо мнение до сега.

Като алтернатива мога да ти посоча Мишо в Герман - той също се занимава главно с тоци и кабели - 0886 99 75 75 Мишо.

 

Препоръчително е да ги търсиш в работно време. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър Ел. майстор има на ул. Тунджа м/у ул.Разслатица и ул.Цар Петър, не взима много пари и е изключително коректен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз от тези двете момчета на ул. Охридско Езеро патих доста.  Ники се казва и похарчих много пари докато си оправя колата след неговата намеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Преди няколко месеца си влзех А4 2004. Ключовете бяха без батерии и отключвах само ръчно. Миналата седмица седмица обучих единия по схемата отгоре и отначало работеше, но днес като отключих и дадох на контакт алармата се разписка и не може да се деактивира. Само като заключа с ключа ръчно спира но при контакт отново пищи. Не открих отделен бушон а и като сваля акумолатора не се ресетва...просто като го вържа продължава... Някакви идеи защо може да се получава така ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...