Jump to content

май имам спукана предна въздушна възглавница....


tazman

Recommended Posts

Понякога намирам предна лява изпуснала , но много често се случва и всички да са си на едно ниво ....... Нищо не свети по таблото но сигурно скоро ще заминава.

Рециклиране или Нова ? както и цени някой да може да посъветва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко често се случва това? На мен ми се случи преди 20-ина дена да ми клекне отпред в ляво след еднодневен престой, но не се е повтаряло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам приятел с олроуд 2009г. преди 4-5 месеца рециклира предните си два амортесьора 350лв на амортесьор със смяна на възглавница или 300лв без смяна ( препоръчаха ни да ги сменим и тях) дават и 1год гаранция заслужава си иначе цената на нов амортесьор от ауди е към 2000лв сега имат някаква промоция 4+ за по стари автомобили та имаш 24% отстъка от цената.

Ако обаче веднъж го прави а друг път не може да не е амортесьор а някой сензор аз имах подобен проблем при А8 2004 след диагностика показа 3 сензора един термосензор на компресора и някакъв който определя налягането при завой и т.н. Неразбирам много но след като смених термосензора другите сработиха нормално и от тогава нямам проблеми.

Термосензора не се предлага никъде нов вървял с компресора така че варианта е втора употреба ако имаш такъв проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега , ще го засека кога и колко често го прави и ще действам.
Ако някой друг е бил с подобен проблем може да се включи с неговото мнение и как го е решил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...