Jump to content

Recommended Posts

п.п. на някой ако му трябва рег. табела му я подарявам...донесох си я за спомен :)

Пичага много е красива, аз не бих я подарил пази си я. Ако искаш измисли някаква символична цена да ти я платя, ако не си я пази. :D:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ХОНДА СИВИК

грам не вървът с гадни седалки, дървен интериор ....

седалките и интериора не помагат на вървежа :dance: и има разлика от кола до кола, не може да кажеш, че всички коли не вървят. Зависи от характеристиките й, години, къде и как е карана, как е гледана и поддържана, собственика й какво е направил за да я подобри или влоши. Малко се изкалваш като "абе мойто си е най-хубаво и тва е" !!!

сори че се намесих, но неможе да слагаш всичко под един общ знаменател, изключения винаги има :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грам не вървът с гадни седалки, дървен интериор ....

седалките и интериора не помагат на вървежа :dance: и има разлика от кола до кола, не може да кажеш, че всички коли не вървят. Зависи от характеристиките й, години, къде и как е карана, как е гледана и поддържана, собственика й какво е направил за да я подобри или влоши. Малко се изкалваш като "абе мойто си е най-хубаво и тва е" !!!

сори че се намесих, но неможе да слагаш всичко под един общ знаменател, изключения винаги има :(

Немисля,че японските кенефи имат изобщо някаква база за сравнение с европейските автомобили,возих се на подобен Сивик за какъвто говори колегата,еми кво да ти кажа :( ти луд ли си тва не е кола,второто което ше те замола е да попиташ KYPO неговия приятел за 1 година какво е сменил на неговия Сивик и самия KYPO какво е сменил по 90-ката,като за тази 1 година изминатите километри и при двете коли са еднакви :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немисля,че японските кенефи имат изобщо някаква база за сравнение с европейските автомобили,возих се на подобен Сивик за какъвто говори колегата,еми кво да ти кажа :( ти луд ли си тва не е кола,второто което ше те замола е да попиташ KYPO неговия приятел за 1 година какво е сменил на неговия Сивик и самия KYPO какво е сменил по 90-ката,като за тази 1 година изминатите километри и при двете коли са еднакви :(

говоря принципно, не специално за техните! На колко години и километри са, че да не сменят части по тях! Сичко се чупи и се сменя (няма начин), това зависи не само от качеството на колата, а и от начина по които се третира и нашите пътища ... И неможе да искаш от сивик да те вози като А8, сичко е направено с някаква цел и завода е гонил своята концепция. Като не ти харесва тяхния продук си копуваш това което на теб ти се иска (затова караш ауди а не хонда :dance: )

Просто казвам, че вървежа се влияе от много неща и че има сивици които вървят доволно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има сивици които вървят доволно :dance:

Пак немога да се съглася с теб

Как може Сивик 125 коня с един човек в него да върви по малко от 90-ка NG 136 коня и 4 човека в него? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова си могат тия "градски пили" кво толкова се чудиш. Японците имат още много ориз да изядът докато се научат да правят коли, като европейците. Ни бегачките им са по-бегачки от европейските, ни лимузините им са по-лимузини от европейските. За мен има два мотора изобщо, петака във всичките му разновидности щот съм му видял възможностите и предимствата па и щото съм сектант :dance: и другия най-великия мотор, който съществува изобщо V8 Hemi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... все пак аз съм си фен на АУДИ. Но мога ли да си позволя СУБАРУ ИМПРЕЗА или МИЦУБИШИ ЛАНСЪР........гуд бай.

Бате, сори че ти го казвам, но при тези условия които спомена, ако ти си фен на Ауди - аз съм прима-балерина... Това, че караш Ауди, колата която сега можеш да си позволиш, не те прави фен... Все още...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенно, след моите пируети остават дупки за кладенци. :(:(:dance:

Дали пък няма кой да ни разчисти спамуърка... Сори Дрео :(

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е стига бе то най-интересно е кат е спам, плюс тва косвено зачесваме и петаците доста общо с 200-ицата(къв съм оптимист :dance: )

И вече съвсем ОФФ, 200-ка е мнооо красива машинка :( жалко, че в България няма хубави екземпляри :(

82118_orig.jpg

82119_orig.jpg

82120_orig.jpg

82121_orig.jpg

Тоя голям фар, като го гледам и получавам аритмия. :bia::(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа гледам се лъжете нещо :dance::( Я да питам возилите се на този Сивик колко гори тази Хонда и калко Аудито или това не го мислиме

Има и един Сивик който върви доста прилично ЦЪК

Редактирано от lampard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа гледам се лъжете нещо :(:dance: Я да питам возилите се на този Сивик колко гори тази Хонда и калко Аудито или това не го мислиме

Е ти по тва ако определяш една кола колко е красива ИЗВИНЯВАЙТЕ, докторе :(А ако те притееснява толко много разхода само ш`та азпитам за какво са ти тия коли в подписа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колите в подписа не ги гледай идеята е че спорите кое върви кое не ми замисли се колко гори Аудито и колко Хондата за конете си

Все пак аз съм откъм сектата и въпроса с подписа не мисля че подлежи на въпроси

Редактирано от lampard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай ай ай ти как ми отвори очите, че има 160 коня VTEC мани... :(:( За икономий тука не видях някой да споменава, па и никой май не го вълнува за други неща се пише ма как да е, а и отделно нямам навика да се "надлъгвам" или някой прави изводи по себе си. :dance:

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колите в подписа не ги гледай идеята е че спорите кое върви кое не ми замисли се колко гори Аудито и колко Хондата за конете си

Ми да Аудито гори повече,но за сметка на това,върви повече,по комфортно е,мисля си че това са се работи заради който бих жертвал 50 кила бензин на месец отгоре отколко да се мъча в тоя Цвик :dance::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма не извинявай ма тва не върви онова не върви има адски много фактори за това и половината ги изпускате

Лично за мен Хондата е един много добър избор стига подръжката да беше малко по-човешка

Редактирано от lampard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адски много фактори

Бе незнам какви фаактори изпускаме ама айде да сравниме Хонда Цвик 5-та генерация с малкия В-тек-демек 125 коня.Колко тежи? Допустимая полная масса 1520 кг със един човек в колата 1600.

Ауди 90 NG-136 коня.Колко тежи?Допустимая полная масса 1630 кг със 4(четири) човека в колата,като само аз и Боби(KYPO) сме 200 кила,и другите двама къде 120-130?Колко станаха? 1950.

Мисля че 350 кила хич не са малко ти как мислиш?И авудито нне го е дръпнало с 20 сантима или половин калник,ами си му направи едни съмсем доволни около 20 метра,мисля че изобщо неможеме да ги сравняваме двете коли.... или поне аз не искам

П.С Омръзна ми да говора за Цвички :dance::(

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма не извинявай ма тва не върви онова не върви има адски много фактори за това и половината ги изпускате

Е добре де кво изпускаме, зачети по-горни постове и ще видиш, че Цвик беше даден за пример и аз си казвам мнението щото по съвпадение на обстоятелствата съм се пускал с такива коли и знам колко вървят за 160 коньовия ти казах не съм се пускал не знам. Има един фактор, който на теб ти убягва, за кво са тия коне дето са ги цедили от тоя сешуар, да ходи жена ми на пазар ли, точно за да е "пила" е да ама не е, тва ми беше мисълта, знам че е по-икономична и кво от тва мен па никога не ме е вълнувала тази страна на нещата, всеки си има гледна точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам явно не сме се разбрали говоря за големия 160

всеки си има гледна точка.

А така сам го каза не всеки мисли като тебе или обратното

Редактирано от lampard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам явно не сме се разбрали говоря за големия 160

За големия нямам наблюдения( Специално за Сивик)

Мога да ти кажа че на Акорда комби,този мотор според теб би бил достатъчно силен за да може да го тегли с 200 по магистралата,да ама не,честно да ти кажа останах найстина огорчен от този В-тек,изобщщо не оспори очакванията ми,за мен по ЖАЛЪК мотор от този няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е гледай сега нормално е да ме "остави в точка :dance: " естествено, че е много по-бърз от 2,3-ката. :(

Говоря за Сивик, Акорда е тежък и на старт е умрел.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми както казах тази Хонда си струва за градско каране и си е пъргава каквото и да говорим стига да не е вече отишла като мотор Но лично мое мнение от опит нестават за дълъг път ако си решил да караш на 180-200 просто и липсват високите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми както казах тази Хонда си струва за градско каране и си е пъргава каквото и да говорим стига да не е вече отишла като мотор Но лично мое мнение от опит нестават за дълъг път ако си решил да караш на 180-200 просто и липсват високите

За градско каране-може и да се съглася,въпреки че на мен тези пластмасови седалки изобщо не са ми удобни,това табло,дядо ми на село с теслата по добре ше го издялка.Отново казвам ЛИЧНО ЗА МЕН това не е кола,на теб може и да ти харесва,но НА МЕН НЕ :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както по-горе казах и приятелят ти спомена всеки има свое мнение по-въпроса ако не беше така нямаше да е интересно :dance::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...